Gość: Mr Who IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.03, 20:17 Przez Winną Górę, rzekę San i Wilcze do ulicy Lwowskiej pobiegnie nowy, 4- kilometrowy odcinek drogi krajowej nr 77. Więcej tutaj: www.workjoy.com.pl/kronika/ar.html#1t Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rychu_z_przemysla Re: Obwodnica 10.10.03, 11:06 Jeszcze następne kilkanaście lat i może będzie projekt... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolega Re: Obwodnica IP: *.ath.cx 10.10.03, 11:08 kiedy my sie doczekamy tej obwodnicy! Odpowiedz Link Zgłoś
rychu_z_przemysla Re: Obwodnica 10.10.03, 11:15 My? Myślałem o naszych wnukach... Odpowiedz Link Zgłoś