Dodaj do ulubionych

Spotkanie grudniowe - ważne!!!!

29.11.04, 14:14
Osoby, które były na przedwczorajszym spotkaniu w hospicjum, poznały Monikę
Górską, reżyser, która kręci dokument o roboczym tytule "Matki Aniołów".
Ogromna prośba do wszystkich, nie tylko Warszawiaków naszych kochanych.
W związku z filmem dobrze byłoby się razem spotkać w grudniu. Takie spotkanie
hospicyjne, ale z Moniką i okiem kamery.
Propozycja jest taka:
14 grudnia, wieczorkiem.

Więcej szczegółów na privie.

Ja wiem - pracujemy, mamy rozmaite psrawy itp, itd. Ale bardzo was wszystkich
proszę (szczególnie osoby, które pojechały szkolić ginekologów do Pisza) -
bądźcie we wtorek.
Postarajmy się...
Ja przyjadę, choć też trochę mi to komplikuje życie.


Proszę o szybki odzew - bardzo zależy nam na czasie.
Obserwuj wątek
    • ladyhawke12 Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 29.11.04, 14:21
      Zorka bardzo przepraszam , ale nie przyjade, mam badania Darka bardzo wazne, i
      poprostu niezdaze na pociag
    • melka_x Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 29.11.04, 14:24
      dobrze Zorka, jak nie następi trzesienie ziemi;), będę:)
      • ulkar Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 29.11.04, 15:03
        a ja pewnie sie przyciagne ......juz pisałam.
        • j0204 Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 29.11.04, 15:28
          postaram się byc
          • zorka7 Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 29.11.04, 16:08
            Super.
            Kto jeszcze? Cały Pisz będzie? ;)
    • aniao3 Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 29.11.04, 16:38
      Czy cały Pisz przyjedzie to nie sadze, bo tam bylo ze 100 ginow, a ich chyba
      nie zapraszamy? :)
      Ale ja sie stawie - jak nie bedzie trzesienia ziemi - zerwe sie z zajec :)
      Podaj tylko godzine :)
      buziak
      a
    • alana5 Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 29.11.04, 19:52
      Przyjdę.
    • agablues Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 29.11.04, 22:09
      W związku z tym, ze to najprawdopodobniej będzie jedyne grudniowe spotkanie,
      mozemy je traktować jako Forumową Wigilię, a nie jak zwykłe forumowe spotkanie?
      proszę o wypowiedzi ;)
      Aga
      • zorka7 Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 29.11.04, 23:45
        Agnieszko, a pamiętasz o co prosiła Monika...?
        • agablues Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 29.11.04, 23:59
          Pamiętam, ale poddaję pomysł do obgadania.
          Nic na to nie poradzimy, ze wypada to właśnie w grudniu. Innego spotkania w
          grudniu nie będzie - stąd moje pytanie. Monikę też zapraszam do wypowiedzi.
          Zastanawiam się, co to przeszkadza, ze akurat byłoby to spotkanie bardziej
          uroczyste? I tak, jak myslę, większość z nas będzie skrępowana obecnością
          kamery, a moze taki wigilijny nastrój pozwoli zapomnieć o jej obecności i skupić
          się na nas. Poza tym, może pod tym pretekstem udałoby się ściągnąć Kapelana? :)
          To jest tylko rzucona propozycja.
          Aga
          • zorka7 Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 30.11.04, 20:24
            Myślę, że problem w tym że miało to być "zwykłe" spotkanie. Tym bardziej, ze
            emisja wypadnie w okolicy Wielkanocy...
          • aniao3 Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 30.11.04, 20:26
            Mam pewne watpliwosci natury ogolnej, bo kamery maja swoje wymagania a
            spotkania forumowe - swoje.
            Ustawienie swiatel od ktorych ukrop sie leje, pan z mikrofonem w najmniej
            oczekwianym miejscu, czasem trzeba cos powtorzyc, ZERO intymnosci...
            A Wigilia miala byc domowa, z naszymi panami (niektorzy po raz pierwszy byc
            moze by przyszli), dziecmi, kotami... Z cieplutka atmosfera swojsko-przytulna.
            No i myslalam ze Wigilia bedzie jak zawsze nasze spotkania czyli w sobote (11
            lub 18 grudnia)? Bo zdaje sie ze to spotkanie mialo byc nasze ale kamerowane
            (jak to mowi mlodziez), wiec z zalozenia malo wigilijne.
            Czy ja cos przeoczylam?
            I czy Kapelan do przyjscia musi miec pretekst? :)
            a
            • madziulec Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 30.11.04, 20:40
              No wlasnie, ja chyba tez sie cosik zakałapućkałam..
              Myślałam, ze wigilię bedziemy miały w jakas sobote....
              • agablues Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 30.11.04, 22:26
                Do tej pory w ogóle jeszcze nie było mowy o Wigilii.
                11 grudnia to już bardzo niedługo, a 18 to przed samymi Świętami.
                Jak to pogodzić?
                Bo wypadałoby coś uzgodnić już teraz.
                • agablues Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 30.11.04, 22:47
                  żeby nie mieszać zdarzeń, założę wątek Wigilijny.
                • madziulec Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 01.12.04, 07:06
                  Aga, ja mysle, ze problemem dla niektorych bedzie przyjechac w normalny dzien
                  (wtorek), a juz w szeczegolnosci na taka godzine.
                  Zazwyczaj spotkania odbywaly sie w sobote i w sobote jest prosciej zorganizowac
                  czas, tak by wszystko pogodzic.
    • 1megan Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 30.11.04, 23:31
      spróbuje, może tym razem mi się uda i w końcu Was poznam trochę bardziej
      osobiście
    • mamatymka01 Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 02.12.04, 10:12
      od reżysera filmu - Gdyby można, to prosiłabym, zeby nie było to spotkanie
      wigilijne, bo emisja będzie chyba koło Wielkanocy. Tak jak mówiłam na
      spotkaniu, bardzo zalezy mi, zeby kilka mam opowiedziało dosłownie po kilka
      zdań o tym co pojawiło się już w wątku "jaką otrzymałyście pomoc po stracie
      dziecka" - chodzi o lekarzy, księży, urzędników itp. Myślę, ze to najlepszy
      sposób, żeby uświadomić ogółowi, skalę i powagę tego problemu. A przez to - mam
      nadzieję - w przyszłości zmienić tę sytuację. Drugi wątek nad którym się
      zastanawiam, to lista życzeń osieroconych rodziców.
      Co do wielkich świateł mikrofonów itp, to postaramy sie to zrobić w miarę
      kameralnie- ekipa jest mała i bardzo sympatyczna;) choć oczywiście może być
      trochę "zupełnie spontanicznych powtórek" ;)
      Proponuję, żeby spotkanie było o 18-stej. Potrwa pewnie ok.2 godzin, moze ciut
      więcej. Mam nadzieję, że Ksiądz Benek tez się pojawi- jak juz kiedyś było.
      Bardzo wam dziękuję za pomoc i zrozumienie - Monika Górska
      • mamatymka01 Re: Spotkanie grudniowe wcześniejszy termin 02.12.04, 10:33
        Właśnie dostałam wiadomość od Vingi, że mogliby z mężem przyjechac na grudniowe
        spotkanie, gdyby było przed 12-stym. W związku z tym mam pytanie- czy sobota
        11.12 koło 17-stej, 18-stej była by możliwa? Serdeczności- monika
        • ewamonika1 Re: Spotkanie grudniowe wcześniejszy termin 02.12.04, 11:18
          Witaj Moniko,
          trzeba by to koniecznie sprawdzić, bo 11 grudnia w Hospicjum Warszawskim jest
          spotkanie grupy wsparcia (pisała o tym Jola-J0204). W takim razie albo inne
          miejsce, albo - niestety - inny termin.

          pozdr. ewa
    • mamatymka01 Re: Spotkanie grudniowe - zostajemy przy 14.12 02.12.04, 11:37
      Przepraszam, ze tak kręce, ale okazało sie, że sala WHD jest zajęta w sobotę
      11.12. Zostajemy więc przy terminie 14.12 o godz.18-stej. Uznajcie więc mój
      post wcześniejszy za niebyły. Bardzo mi żal, ze Kinga nie będzie mogła byc z
      nami!
    • ladyhawke12 Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 02.12.04, 11:50
      Czytałam posty i mialam nadzieje ze to bedzie sobota, no coz trudno Prosze
      pozdrowic Monike Górska, ciesze sie ze powstanie program
    • mamatymka01 Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 02.12.04, 14:54
      Zorka zaproponowała piątek 10.12. Sprawdzałam w Hospicjum i im ten termin,
      godz. 19 pasuje. W ten sposób Kinga mogłaby być z nami. Co o tym myślicie?
      Monika Górska


      • aniao3 Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 02.12.04, 15:45
        Piatek 10.12 - dla mnie jak najbardziej, mi pasuje.
        I chetnie bym usciskala Vinge :))
        dziewczyny - dopiszcie sie jak wy z terminiem piatkowym?
        sciskam
        a
        • zorka7 Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 02.12.04, 16:28
          A ciut wcześniejsza godzina?


          I mała prośba - nie podawać adresu tu na forum. Osoby zainteresowane - priv i
          już. :)
    • vinga_o Re: Spotkanie grudniowe - ważne!!!! 02.12.04, 18:25
      Kochani, jest nam miło, że ustalacie termin spotkania "pod nas", ale ustalcie
      go tak, aby pasowało większości, nie chciałabym aby przez nas nie przybyły
      osoby, które już się "nastawiły" na spotkanie.

      Pozdrawiam serdecznie
      Kinga - z Juleńką na lewym ramieniu
    • mamatymka01 Re: Spotkanie grudniowe - 10.12 godz.18 02.12.04, 19:59
      oczywiście może być wcześniej - godz. 18-sta, OK?
      • zorka7 Re: Spotkanie grudniowe - 10.12 godz.18 02.12.04, 20:06
        Moniko, a jak my wrócimy do domu? Może tak 17.00? :))) <zorka się szczerzy w
        zabójczym uśmiechu, niemniej rozumie wszystko i godzi się na 18.00>
        • j0204 Re: Vinga 02.12.04, 22:36
          Bardzo sie cieszę, ze bedziesz.
          Uściskam Cię wreszcie mocno w realu.
          do miłego
          j.
          • vinga_o Re: Jolu ;) 03.12.04, 21:46
            Ja również się cieszę, że w końcu zobaczę Twoją buźkę na żywo ;-) i mam
            nadzieję, że termin piątkowy będzie pasował wielu osobom.
            Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka