zorka7
29.11.04, 14:14
Osoby, które były na przedwczorajszym spotkaniu w hospicjum, poznały Monikę
Górską, reżyser, która kręci dokument o roboczym tytule "Matki Aniołów".
Ogromna prośba do wszystkich, nie tylko Warszawiaków naszych kochanych.
W związku z filmem dobrze byłoby się razem spotkać w grudniu. Takie spotkanie
hospicyjne, ale z Moniką i okiem kamery.
Propozycja jest taka:
14 grudnia, wieczorkiem.
Więcej szczegółów na privie.
Ja wiem - pracujemy, mamy rozmaite psrawy itp, itd. Ale bardzo was wszystkich
proszę (szczególnie osoby, które pojechały szkolić ginekologów do Pisza) -
bądźcie we wtorek.
Postarajmy się...
Ja przyjadę, choć też trochę mi to komplikuje życie.
Proszę o szybki odzew - bardzo zależy nam na czasie.