annall
04.10.05, 12:56
kochane, kochani...
termin jest, godzinka proponujemy około 14-tej, bo ze Stargardu będzie
łatwiej dojechać. Najpierw spotkanko na neutralnym gruncie- cicha kafeja...a
potem jak ktoś zechce zapraszamy serdecznie na 18 na mszę do kościoła na
Przecławiu- za nasze aniołki ...
Piszcie proszę co o tym myślicie.
Asiu(achulka) kochana- serdeczne dzięki za pomoc ...
Ania