Dodaj do ulubionych

Szczecin spotkanie 15 październik...

04.10.05, 12:56
kochane, kochani...
termin jest, godzinka proponujemy około 14-tej, bo ze Stargardu będzie
łatwiej dojechać. Najpierw spotkanko na neutralnym gruncie- cicha kafeja...a
potem jak ktoś zechce zapraszamy serdecznie na 18 na mszę do kościoła na
Przecławiu- za nasze aniołki ...
Piszcie proszę co o tym myślicie.
Asiu(achulka) kochana- serdeczne dzięki za pomoc ...
Ania
Obserwuj wątek
    • gabi683 Re: Szczecin spotkanie 15 październik... 04.10.05, 13:18
      Jestem za :)Jeszcze się zdzwonimy:)
      Pozdrawiam Gabi:)
      • zorka7 Re: Szczecin spotkanie 15 październik... 05.10.05, 08:55
        Brawo Aniu!!!
        Ładny termin i jeszcze ta masza! :)
        Buziak.
    • mamarafka Re: Szczecin spotkanie 15 październik... 05.10.05, 11:22
      Witam serdecznie!

      Małe sprostowanie co do intencji Mszy Św. Będziemy się modlić w intencji
      rodziców osieroconych, ponieważ nasze maluchy, jak wierzymy, już znajdują się w
      niebie, czyli są zbawione.

      Zapraszam serdecznie

      mama Rafała i Maleństwa
      • annall Re: Szczecin spotkanie 15 październik... 05.10.05, 17:40
        Witaj:)
        tak masz rację- po prostu tak było mi łatwiej ogólnie napisać.
        Do zobaczonka oczywiście
        Ania
    • jaewa1 Re: Szczecin spotkanie 15 październik... 09.10.05, 20:48
      Ja i Asia (aduniam) będziemy :)
      • aduniam Re: Szczecin spotkanie 15 październik... 10.10.05, 08:14
        Tak oczywiście nam pasuje jestem za.Pozdrawiam Asia mama Aniołka Aduni****
    • annall Re: Szczecin spotkanie 15 październik 14:30 11.10.05, 17:37
      Mamy zarezerwowany stolik od 14:30- 17:30...dokładnie co i gdzie to na gazetową
      wysyłam...
      I znowu wielkie dzięki Asi(achulka)- bez jej wielkiej pomocy nie wiem czy sama
      bym coś wymyśliła.
      pozdrawiam cieplutko i proszę o sprawdzenie wieczorkiem poczty
      Ania
      • annall Re: Szczecin spotkanie 15 październik 14:30 12.10.05, 20:14
        kochane proszę o potwierdzenie czy maile doszły na gazetę...
        Ania
    • aniao3 Re: Szczecin spotkanie 15 październik... 12.10.05, 21:37
      Kochane - myslami w tym dniu bede z wami. Ciesze sie ze udalo sie zaltwic msze.
      sciskam mocno
      anka
    • annall to już jutro o 14:30 spotkanie... 14.10.05, 12:55
      Bardzo Wam dziękuję za potwierdzenie przybycia, jeśli jeszcze jest ktoś chętny
      to niech po szczegóły pisze do mnie na gazetową
      Ania
    • annall I po spotkaniu.... 15.10.05, 19:51
      Kochane, dzięki wielkie za to, że byłyście, za rozmowę o naszych dzieciach w tym
      specjalym dniu, za wspólną kawkę, herbatkę i łzy....

      Asiu(achulka)- Tobie szczególne podziękowania...

      A tym którzy nie dotarli- kochane czekamy na Was następnym razem, mam nadzieję,
      że już w niedługim czasie
      Ania
      • jaewa1 Re: I po spotkaniu.... 15.10.05, 21:51
        Asiu, Asiu, Aniu i Aniu :)

        Ja też bardzo dziękuję za spotkanie.
        Cieszę się, że się zdecydowałam przyjechać, a przyznaję, że bałam się emocji.
        Po spotkniu było mi jakoś tak lżej, choć uczucie to długo nie trwało to jednak
        było, więc wiem, że możemy sobie pomóc.

        Obiecuję, że następnym razem nikt nam nie przyspieszy zakończenia, głupio mi,
        że tak wyszło.

        Jeszcze raz dziękuję i już czekam na jeszcze :)
        • as2008 dziewczyny 15.10.05, 22:47
          dzis myslami bylam z Wami
          ale nie mam jeszcze sil na spotkania
          wogle malo na razie z domu wychodze
          probuje lapac jakas rownowage
          moj aniolek jest z 11.10.05
          pozdr
          as
          • annall do as2008 16.10.05, 08:49
            kochana- rozumiemy...
            jeśli będziesz miała potrzebę pogadać, lub po prostu wypłakać się na czyimś
            ramieniu pisz do mnie na priv.
            przytulam delikatnie
            Ania
            • aduniam Re: do as2008 16.10.05, 11:46
              kochane dzięki wielkie za spotkanie ,dodało mi śił i bardzo wzmocniło na dalsze
              życie nasze ,właśnie bo jak żyć aby żyć dalej!!!!.Bardzo się bałam tego
              spotkania ,myślałam że nie jestem na tyle gotowa aby rozmawiać o naszych
              troskach i cierpieniu,bólu który nam towarzyszy w każdej chwili i każdego
              dnia.Bardzo się cieszę że doszło do tego spotkania najważniejsze że możemy się
              wspierać i każda z nas wie jak nam jest ciężko.Kochane raz jeszcze wielkie
              dzięki Aniu,Asiu,Aniu,Ewcia{wiem że kiedy jest mi ciężko to mogę zawsze liczyć
              na ciebie i ty mnie wysłuchasz i nie pytasz dlaczego tak jest mi żle.Ewunia
              dziękuje ci bardzo.}Dzięki mam nadzieję że będzie następne spotkanie .Asia mama
              Aduni****
        • ancia11 Re: I po spotkaniu.... 16.10.05, 09:48
          Dziekuję Wam, że jesteście, że mozna bez obaw rozmawiać o swoim Aniołku, że
          zawsze wysłuchacie. Spotkanie to dało mi bardzo dużo siły do walki z dniem
          codziennym.Ania
          P.S.dziś 16 to już 4 miesiące bez Darii a wciąż tak samo boli.

          www.republikadzieci.org/problemyiniepokoje/strata/pamiec203.htm
          • jaewa1 Re: I po spotkaniu.... 16.10.05, 16:13
            Aniu,
            Daria jest wciąż przy Tobie, wie że ją kochasz.
            Jestem myślami z Tobą.

            Niestety upływający czas nie ma wielkiego znaczenia. Mojej Amelki nie ma już
            ponad 17 miesięcy i aż trudno mi uwierzyć, że to już tyle czasu minęło.

            trzymaj się, kochana
          • aduniam Re: I po spotkaniu.... 16.10.05, 18:31
            Droga Aniu wiem że tego dnia nie jest ci łatwo,wręcz przeciwnie ale zawsze
            będzie Daria w waszych serduszkach i nigdy nie przestaniecie jej kochać .Ona
            zawsze będzie czuwała nad wami.Pozdrawiam cię bardzo ciepło.Asia mama Aduni****
            • achulka1 Re: I po spotkaniu.... 17.10.05, 09:11
              dziekuję, że jesteście, że się spotkałyśmy, że zostałam wysłuchana.
              dziękuję i mam nadzieję, że się spotkamy jeszcze w listopadzie.
              Asia
              PS. Aniu wiesz, że Daria jest z Wami duchowo a w naszych sercach zajęła już
              szczególne miejsce....
              • jaewa1 Re: I po spotkaniu.... 17.10.05, 10:15
                Witaj Asiu!
                Cieszę się, że jesteś, bo jeszcze mi Ciebie w tym wątku brakowało :)
                Dziewczyny, Wam wszystkim miłego dnia i spokojnego tygodnia życzę
                • achulka1 Re: I po spotkaniu.... 02.11.05, 14:10
                  Witam Was dziewczyny!
                  jak przetrwałyście magiczny (dla mnie) 1 listopad?
                  bardzo mi Was brakuje, wczoraj będąc u Marka myślałam o Was( rozmawiałam nawet
                  z moim mężem o nas wszystkich) a sercem byłam z naszymi dziećmi.
                  może już czas pomyśleć o następnym spotkaniu? co Wy na to?
                  może macie jakieś propozycje gdzie i kiedy sie spotkamy?
                  na razie gorąco pozdrawiam i czekam na Was
                  • gabi683 Re: I po spotkaniu.... 02.11.05, 14:29
                    Witajcie moje kochane:)
                    Bardzo sie chciałm z wami spodkac ale niestety nie mogłam Kluska niechce innego
                    mleka jak tylko mamusine wiec jestm uwiązana.Ale w czoraj u naszego syneczka
                    trak samo myslłam o was i wiem ze w końcu sie spodkamy,mam taka ndzieje ze juz
                    niebawem .Pozdrawiam Gabi
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka