11.08.05, 21:30
hehehe
Obserwuj wątek
    • r.richelieu Re: 7000 12.08.05, 02:22
      co hehehe, rocznik 78 (najlepszy zresztą) to właśnie "ktoś z młodszych", jak
      bożole, ledwo zakorkowane, a już wychlane. Jeszcze młodsi nawet nie zaczęli się
      fermentować na studiach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka