r.richelieu Re: 7000 12.08.05, 02:22 co hehehe, rocznik 78 (najlepszy zresztą) to właśnie "ktoś z młodszych", jak bożole, ledwo zakorkowane, a już wychlane. Jeszcze młodsi nawet nie zaczęli się fermentować na studiach Odpowiedz Link