Dodaj do ulubionych

lamitrin i wysypki

19.07.11, 23:46
Mam takie pytanie do ludzi którzy biorą Lamitrin,czy zaobserwował ktoś może u siebie jakieś zmiany skórne? biorę Lamitrin już od paru dobrych lat,najpierw 2x 25 potem 2x50 teraz 2x 100 ,zauważyłam na szyi i twarzy liczne "pryszcze' "potówki' czy coś nie wiem jak to nazwać ,wydaje mi się ,że teraz jak zwiększyłam dawkę trochę się nasiliło ,i nie mogę się tego pozbyć,wszelkie kosmetyki i kosmetyczka nie dają rady. czy ma ktoś podobne doświadczenia?
Obserwuj wątek
    • wluczykijwf Re: lamitrin i wysypki 20.07.11, 16:50
      Mam podobnie + zaczerwienienia stwardniałe, bolące po czasie siłę łuszczą, występujące na szyi.
      • justysia89 Re: lamitrin i wysypki 01.08.11, 12:54
        Ja biorę lamitrin od prawie dwóch lat, dwa minie we wrześniu. Zwiększaniem dawki doszłam do rano 100mg, wieczorem 200mg. Nie zauważyłam żadnych zmian skórnych. Raz strasznie bolała mnie wątroba, kilka dobrych dni, miałam robione testy ale nic nie wyszło.
      • chad_vader Re: lamitrin i wysypki 01.12.11, 10:25
        Mam identycznie !!! Do tego to samo co na szyi robi się na głowie pomiędzy włosami. Nie jest tego dużo, na szyi ze 2 i ze 4 pomiędzy włosami. Do tego delikatnie obsypane stopy (od góry) oraz ręce od łokci w kierunku dłoni, po wewnętrznej stronie. Do tego ból gardła, ból karku i pleców (taki grypowy)...
        Mam nadzieję, że to przejdzie po jakimś czasie. Inaczej kiepsko widzę to całe leczenie.
        Jestem obecnie na 75mg Lamitrinu, biorę tą dawkę od 6 dni, a licząc od rozpoczęcia leczenia minęło 23 dni.
        Mam pytanie, czy te efekty uboczne znikają później? Organizm przyzwyczai się?
    • ania_1609 Re: lamitrin i wysypki 01.08.11, 13:25
      Ja nie mam zmian skórnych (bynajmniej nie od leków), ale biorę lamitrin od ponad pięciu lat obecnie w dawce 150-0-150. Ale nie przypominam sobie, by w początkach zażywania coś niepokojącego się działo, co wiązałoby się z tym lekiem.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka