Dodaj do ulubionych

a mi marzy się meeting 3miejski:)

16.01.06, 06:40
mało nas , mało nas w tym 3mieście ale może udałoby się w ferie coś
zainicjować ?
wielomamy z Trójmiasta i okolic dacie się zaprosić?
Pozdrawiam Ola
PS. przyznam się bez bicia pozazdrościłam (zdrowo rzecz jasna)naszym
koleżankom z forum nadwiślańskiego, może Wisełką dopłynie do nas dobra
energia?
Obserwuj wątek
    • kalpa Re: a mi marzy się meeting 3miejski:) 16.01.06, 07:30
      A dobrze, że pozazdrosciłaś, bo nam razem fajniewink
      Powodzenia w zbieraniu chetnych.
      kalpa
    • zwiatrem Re: a mi marzy się meeting 3miejski:) 16.01.06, 14:31
      o , jesteście z Gdańska może?? ja nie wiem czy by mi się udało no ale może??
      • mamaanieli Re: a mi marzy się meeting 3miejski:) 16.01.06, 20:12
        Jejku, ja będę z Wami myślami! Uwielbiam morze( i okolicewink
        • zwiatrem Re: a mi marzy się meeting 3miejski:) 17.01.06, 13:49
          mamy też takie forum bardziej Trójmiejskie aby ograniczyć koszty pocztowe, aby
          szybciej pomoc szła, abyśmy mogły sobie może w oczy popatrzeć, wspólnie
          pobajdurzyc, może ktos Sopot, Gdynia, Gdańsk i okolice ....?
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=615&w=35086802
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=36476&w=35086245zwiatrem
          • jol5.po Re: a mi marzy się meeting 3miejski:) 18.01.06, 13:01
            Ola co sądzisz o watku wyrzuconym na górę, nie zginie tak łatwo, może zmątujecie grupę
            sprawdź w wątku wszystko w jednym ile jest mam trójmiejskich
            ada16, pkdekj o ile sobie tak na goraco przypominam
            może je zmotywować osobistymi meilami
            • olioliwa Re: a mi marzy się meeting 3miejski:) 18.01.06, 13:56
              wczoraj mamom pobliskim maila posłałam z linkiem do tego wątku, oj zebrało się
              sporo, 11 , ze mną tuzin, może nam się uda
              dzięki Jolusmile))
              • mama_kasia Re: a mi marzy się meeting 3miejski:) 18.01.06, 19:45
                A te mamy to z naszego forum? Dziewczyny, ujawnijcie się smile
                • olioliwa Re: a mi marzy się meeting 3miejski:) 18.01.06, 22:31
                  wszystkie dziewczyny wyszperałam przez wyszukiwarkę, ale że nie pisują ostatnio
                  to i widać moze nie zaglądają, narazie kalina1 i piastka i zwiatrem jako
                  pierwsza odpowiedziały, moze uda nam się na początku lutego spotkać, wtedy u
                  nas ferie i ja przynajmniej mam wtenczas mniej obowiązków, ganiania do szkół,
                  przedszkoli, zaganiania do lekcji...jak fajnie że będą feriesmile))
                  mojemu gimnazjaliście udało się spełnić postawioną (przeze mnie)mpoprzeczkę 4,0
                  i ma internet od soboty, nie ma jak smaczna marchewkasmile
                  pozdrawiam i czekam na resztę 3miasteksmile))) Ola
                  obiecuję pyszne ciacho i leżakujące pierniczki, pyszną herbatkę i dużą kuchnięsmile
    • mamaroksany Re: a mi marzy się meeting 3miejski:) 18.01.06, 23:09
      a od ilu dzieci zaczyna się wielodzietność, bo jak od dwójki to mogę do was
      dokoptować???
      młoda jestem ale wiele przeszłam i zapraszam tez na nasze forum
      pozdrawiam Agnieszka znana jako wredna i złośliwa smile))
      • kalina1 Re: a mi marzy się meeting 3miejski:) 19.01.06, 12:14
        W Gdyni w parafi Św Rodziny , w ostatnią niedzielę miesiąca odbywają sie
        spotkania rodzin wielodzietnych ...
    • zwiatrem Poszukuję "Matematyka z wesołym kangurem" - Gdańsk 28.01.06, 16:57
      dzień dobry
      bardzo pilnie poszukuję tej książki, najchętniej do pożyczenia lub odkupię
      używaną.
      • olioliwa Re: Poszukuję "Matematyka z wesołym kangurem" - G 28.01.06, 19:23
        Mam!mogę przywieźć jak się umówimy to pożyczę
        wydanie z 2001
      • zwiatrem Juz mam, dziękuję 29.01.06, 15:46

      • mama_kasia Re: Poszukuję "Matematyka z wesołym kangurem" - G 01.02.06, 15:18
        Czyżby któreś z dzieci szykowało się do matematycznego kangura smile ?
    • kajanna Prosba-pytanie 31.01.06, 10:30
      Dziewczyny,przepraszam,ze tu pisze.
      Czy wiecie moze,gdzie w Trojmiescie mozna uszyc nowy pokrowiec na fotelik
      samochodowy.W naszym juz 3 dziecko jezdzi,wiec wyobrazacie sobie jak wyglada.
      • zwiatrem Re: Prosba-pytanie 04.02.06, 16:30
        obszywałam kiedyś sama smile
        a co do Kangura, to mój syn się wybiera, wychowawca go wspiera -a ja mam "dość"
        • mama_kasia Re: Prosba-pytanie 06.02.06, 22:06
          To przy okazji podeślij jakieś linki do zadań. A może masz zadania
          gdzieś na kompie do przećwiczenia? Mój syn (IV klasa) też się wybiera smile
          Można słać na adres gazetowy w dowolnej ilości smile Ćwiczeń nigdy dosyć wink
          • kajanna Re: Prosba-pytanie 07.02.06, 11:24
            O,widze,ze zbiera sie towarzystwo dzieci szykujacych sie do konkursu
            matematycznego Kangur.To i my tez chcemy wstapic smile
            Jesli mialybyscie jakies zadania,to tez prosilabym na adres gazety.Zadania dla
            dzieci z 3 i 4 klasy.
            Tu macie link:www.mat.uni.torun.pl/kangur/
            Pozdrawiam.Ania
            • mama_kasia Re: Prosba-pytanie 07.02.06, 13:07
              Tutaj link do zestawu zadań z innego konkursu:
              www.im.pwr.wroc.pl/~rabczuk/gry.html
              "Zestaw zadań I etapu 2005/2006 i warunki uczestnictwa" - tam jest parę
              zadań do poćwiczenia. Konkurs już nieaktualny, ale zadania można
              rozwiązać smile
    • mama_kasia przepraszam :-) 07.02.06, 13:12
      Dziewczyny z Trójmiasta, bardzo przepraszam za zakłócenia
      w związku z "kangurem". Tak się jakoś rozbudowało... nie na temat.


      • olioliwa Re: przepraszam :-) 07.02.06, 22:04
        nie ma sprawy, moja córa 13tka jutrzejsza jubitatka, już kilkakrotnie
        kangurkiem była i sobie nieźle radziła, ale przyznam, ze dowiadywałam sie o
        tym, zreszgą jak i w wypadku innych komkursów dopiero w chwili kiedy trzeba
        było kaskę wyłożyć, ona jakoś sama sobie organizuje te wszystkie konkursowe
        sprawki i mnie nie wtajemnicz, kiedy i co, czasem jak pójdę do szkoły to widzę
        że na listach zajmuje niezłe lokaty
        ale najbardziej cieszę się, że to daje ogładę z tymi różnymi testami, których
        dzieciaki w obecnych czasach przechodzą wiele już w podstawówce a na kolejnych
        szczeblach jeszcze więcej (atmosfera i technika wypełniania arkuszy)
        pozdrawiam i życze sukcesów Waszym kangurkom
        Ola
        PS. a na meeting trójmiejski narazie chyba nie ma chętnych, może wiosną się w
        Parku Oliwskim spotkamy na spacerku lub wybierzemy na plażę jak będzie
        cieplejszy dzień?
        Możesz Jolu odkleić z górkismile dzięki za wsparcie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka