olioliwa
16.01.06, 06:40
mało nas , mało nas w tym 3mieście ale może udałoby się w ferie coś
zainicjować ?
wielomamy z Trójmiasta i okolic dacie się zaprosić?
Pozdrawiam Ola
PS. przyznam się bez bicia pozazdrościłam (zdrowo rzecz jasna)naszym
koleżankom z forum nadwiślańskiego, może Wisełką dopłynie do nas dobra
energia?