asia889 05.03.09, 04:01 Tęsknimy za Tobą. Wszystko u Ciebie ok? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wegielek Re: Sumatro 05.03.09, 15:31 co tam co tam u ciebie? jak dzieci i szanowny malzon? pozdrawiamy was serdecznie i myslismy o terminie Odpowiedz Link
sumatra.1 Re: Sumatro 15.03.09, 11:54 jestem, jestem... jakoś tak ostatnio nie miałam weny na pisanie. Trcohę byłam chora i nic mi się nie chciało... Piękna wiosna, nie? u nas cebulki wyłażą z ziemi jak szalone! Odpowiedz Link
asia889 Re: Sumatro 15.03.09, 16:44 Dobrze, że jesteś . A wiosna powolutku ale idzie . Odpowiedz Link