05.03.09, 04:01
Tęsknimy za Tobą. Wszystko u Ciebie ok?
Obserwuj wątek
    • wegielek Re: Sumatro 05.03.09, 15:31
      co tam co tam u ciebie?
      jak dzieci i szanowny malzon?

      pozdrawiamy was serdecznie i myslismy o terminie smile
      • sumatra.1 Re: Sumatro 15.03.09, 11:54
        jestem, jestem... jakoś tak ostatnio nie miałam weny na pisanie. Trcohę byłam
        chora i nic mi się nie chciało... Piękna wiosna, nie? u nas cebulki wyłażą z
        ziemi jak szalone!
        • wegielek Re: Sumatro 15.03.09, 12:45
          nareszcie,
          myslalysmy tu o tobie.smile

        • asia889 Re: Sumatro 15.03.09, 16:44
          Dobrze, że jesteś smile.

          A wiosna powolutku ale idzie smile.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka