Dodaj do ulubionych

łóżko rewelacja!!

09.07.09, 14:42
cena jest powalająca, ale sam pomysł jest genialny!! Tylko coś drabinki nie widzę:
www.allegro.pl/show_item.php?item=683036530
Obserwuj wątek
    • mama3ania Re: łóżko rewelacja!! 09.07.09, 20:55
      Drabinka jak drabinka, ale gdzie są barierki?!
    • andaba Re: łóżko rewelacja!! 09.07.09, 21:10
      Najwyraźniej jest to łóżko dkla dzieci starszych, które z łóżek nie
      spadają. Ostatecznie półka w przedziałach kolejowych też barierek
      nie ma i węższa jeszcze jest, a nie słyszałam, żeby ktoś z niej
      spadł.

      A łózko faktycznie fajne w małym pokoju, ale co z pościelą?
      Mnie bardziej podobają się takie biurko-łóżka. Lub tradycyjne
      piętrowe, ze skrzyniami na pościel i nie tylko.
      A ostatnio kupiłam takie:
      www.mirkon-meble.pl/duet.html
      bo pietrowe kłopotliwe trochę - ciężko na nim usiąść i wynieść w
      razie czego.
      • anna_sla Re: łóżko rewelacja!! 09.07.09, 22:30
        ja znowu choruję na punkcie takich mebli dla dzieci:
        www.allegro.pl/item662364867_superpraktyczny_zestaw_mebelkow_nowosc.html
        www.allegro.pl/item661058576_biurko_lozko_pietrowe_szafa_do_pokoju_dzieciecego.html
        • andaba Re: łóżko rewelacja!! 10.07.09, 19:00
          Właśnie to miałam na myśli pisząc "biurko-łóżka".
          Też mi się podobają.
          • luxnordynka Re: łóżko rewelacja!! 11.07.09, 11:21
            fajne te wysokie łózka, ale u nas dzieciaki uwielbiaja siedziec w
            dzien na lozku-czytać, turlac sie i tarmosic; ostatecznie i tak
            przymierzamy sie do kupienia lozka pietrowego dla chlopakow, albo
            ewentualnie dla gosci. Te z pierwszego postu wydaje mi sie malo
            bezpieczne, pewnie tradycyjnie skorzystamy z ikeasmile, Ewa
      • chrust5 Andaba? 13.07.09, 21:38
        A ile takie kosztuja? Podobaja mi sie co prawda bardziej pietrowe,
        ale ogolnie firma kosztowna czy nie?
    • nata76 Re: łóżko rewelacja!! 12.07.09, 14:39
      a zobaczcie tutaj:

      www.arredamento.it/articoli/articolo/715/soluzioni_salvaspazio.html
      • anna_sla Re: łóżko rewelacja!! 12.07.09, 23:23
        ale super!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka