anna_sla 09.07.09, 14:42 cena jest powalająca, ale sam pomysł jest genialny!! Tylko coś drabinki nie widzę: www.allegro.pl/show_item.php?item=683036530 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mama3ania Re: łóżko rewelacja!! 09.07.09, 20:55 Drabinka jak drabinka, ale gdzie są barierki?! Odpowiedz Link
andaba Re: łóżko rewelacja!! 09.07.09, 21:10 Najwyraźniej jest to łóżko dkla dzieci starszych, które z łóżek nie spadają. Ostatecznie półka w przedziałach kolejowych też barierek nie ma i węższa jeszcze jest, a nie słyszałam, żeby ktoś z niej spadł. A łózko faktycznie fajne w małym pokoju, ale co z pościelą? Mnie bardziej podobają się takie biurko-łóżka. Lub tradycyjne piętrowe, ze skrzyniami na pościel i nie tylko. A ostatnio kupiłam takie: www.mirkon-meble.pl/duet.html bo pietrowe kłopotliwe trochę - ciężko na nim usiąść i wynieść w razie czego. Odpowiedz Link
anna_sla Re: łóżko rewelacja!! 09.07.09, 22:30 ja znowu choruję na punkcie takich mebli dla dzieci: www.allegro.pl/item662364867_superpraktyczny_zestaw_mebelkow_nowosc.html www.allegro.pl/item661058576_biurko_lozko_pietrowe_szafa_do_pokoju_dzieciecego.html Odpowiedz Link
andaba Re: łóżko rewelacja!! 10.07.09, 19:00 Właśnie to miałam na myśli pisząc "biurko-łóżka". Też mi się podobają. Odpowiedz Link
luxnordynka Re: łóżko rewelacja!! 11.07.09, 11:21 fajne te wysokie łózka, ale u nas dzieciaki uwielbiaja siedziec w dzien na lozku-czytać, turlac sie i tarmosic; ostatecznie i tak przymierzamy sie do kupienia lozka pietrowego dla chlopakow, albo ewentualnie dla gosci. Te z pierwszego postu wydaje mi sie malo bezpieczne, pewnie tradycyjnie skorzystamy z ikea, Ewa Odpowiedz Link
chrust5 Andaba? 13.07.09, 21:38 A ile takie kosztuja? Podobaja mi sie co prawda bardziej pietrowe, ale ogolnie firma kosztowna czy nie? Odpowiedz Link
nata76 Re: łóżko rewelacja!! 12.07.09, 14:39 a zobaczcie tutaj: www.arredamento.it/articoli/articolo/715/soluzioni_salvaspazio.html Odpowiedz Link