greentea2 24.01.05, 12:13 Z okazji goscinnej wizyty towarzyszki Ulkii. Jutro czyli we wtorek o godzinie 17.00 Obecnosc obowiazkowa. Czekamy na propozycje. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wiwi1 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 12:34 To ja oczywiscie przybede, tylko gdzie? Pozdrawiam Odpowiedz Link
greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 12:41 Tego jeszcze nie wiemy, musimy cos ustalic. Pewnie pojdziemy cos zjesc w centrum. Znasz jakies fajne miejsce? Odpowiedz Link
izabelski Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 14:27 wydajem nie sie,ze wszystko zalezy od budzetu jesli hinduskie jedzenie odpada to proponuje tajskie Odpowiedz Link
greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 14:43 Albo pizza. Ostatnio bylam w Stradzie. Jedzenie takie sobie, ale pizza wydala sie ok i fajna atmosfera. Moze cos w tym stylu? Gdzie jest Basilico? Odpowiedz Link
greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 15:06 Juz znalazlam, robia tylko take away. Szkoda, bo bardzo dobra pizza. Odpowiedz Link
greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 15:23 A moze po prostu pizza express, w ktorej bylysmy? Tanio i fajna atmosfera. Odpowiedz Link
mulinka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 15:29 Hej Dziewczyny, tylko...zebyscie sie za dlugo nie zastanawialy... bo wtorek przeleci ) zazdroszcze Wam tego spotkania buziak! Odpowiedz Link
asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 19:36 www.pubs.com/churw8.htm a moze tu? specjalnie dla izabelskiego tajskie jedzenie! szukam dalej! ja ogolnie proponuje, bysmy sie spotkaly na notting hill. Ja znam tam jedno miejsce gdzie jest super pizza (u turkow notabene! ) jak nie tam, to moze w churchills arms, a jak nie to... szukam dalej! Odpowiedz Link
greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 19:47 To ten, o ktorym mowilas? Odpowiedz Link
st0krotka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 19:47 notting hill jak najbardziej, bede miala blisko do domu)) Odpowiedz Link
asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 20:12 izabeski, ale moze byc czy nie? Odpowiedz Link
izabelski Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 20:29 a ile autobus jredzie z tamtad do Victorii? Odpowiedz Link
asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 20:31 tam jezdzi 52, mysle, ze nie dluzej jak 30 min. Odpowiedz Link
greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 20:51 Wydaje mi sie, ze mniej, niz 30min. Daleko to od stacji? Izabelski, ile ci zajelo ostatnim razem? Bo to przeciez za rogiem. Odpowiedz Link
izabelski Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 21:08 ostatnio bylo 15 min ale jak sie rozpedze o6: 30 z domu to do was dojade pewnie dopiero na 8 z kawalkiem i za chwile trza sie zbierac a moze troche blizej Victorii Odpowiedz Link
greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 21:30 Nie mozesz sie troszke urwac z pracy ;D Odpowiedz Link
asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 21:32 szukalam czegos kolo vicorii, ale ja tam nic nie znam... co robic? co robic? Odpowiedz Link
izabelski Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:02 praca to pikus ale dziecka trza obrobic ja mysle tak - ustalcie co wam pasuje ja zobacze jak sie wyrobie i jak bede jechala to wysle SMS-a Odpowiedz Link
asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:14 www.londontown.com/LondonInformation/Restaurant/Pizza_Express/7e17/ to moze pizza express na victorii? coby izabeski dojechal? damy rade? iza podeslij mi swoj nr mobile Odpowiedz Link
semantics Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 19:53 ale Wam fajnie towarzyszki!! Porobicie zdjatka i wkleicie oki? Buziuaki i dobrej zabawy ( tajskie jedzonko jest mniam!) Odpowiedz Link
syswia tez bym chciala.... 24.01.05, 20:11 nasze kolo torontonskie probowalo sie zebrac w sobote, ale ja nie dojechalam, bo mnie zasniezylo niestety ((( Odpowiedz Link
asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 20:12 chyba w koncu zaladuje ten aparat.... Odpowiedz Link
wiwi1 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 21:04 Na notting hill to ja mam kawal swiata, ale dotre bez problemu, jeszcze jutro tu zajrze co ustalicie dokladnie. Pozdrawiam Odpowiedz Link
bibi1 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 21:57 no i co ja tu robie? )) ...chociaz sobie poczytam i pozazdroszcze jak nie moge z Wami byc! Odpowiedz Link
cobaea Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:08 Znam ten Wasz pub, bywalam tam nawet. Moze i super nie jest, ale najwazniejsze z kim sie jest i to pifko pije Ja zawsze w milym towarzystwie tam bywalam! Odpowiedz Link
greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:16 Izabelski, obrob je szybko i nie zawiedz nas. Zreszta jak sie nie stawisz to partia wyciagnie konsekwencje. Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:17 A te znowu jak te sojki za morze... czy jakos tak to bylo ))))) To z zazdrosci.. Odpowiedz Link
asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:24 jakie sojki?! my jak te osiolki! bo nam tyle w zlobie dano i nijak sie zdecydowac nie mozemy Odpowiedz Link
greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:29 Popieram pomysl z pizza express na Victorii. Izabelskiemu bedzie blizej i jak obrobke przyspieszy to sie niezle z czasem wyrobi. Odpowiedz Link
asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:32 no to oke! pizza express z linku ponizej! okolo... 6pm? ile nas bedzie? ulkaa, greentea, wiwi, izabeski, stokrotka, tintaja, annamaria, asica czy kogos nie wymienilam? znak rozpoznawczy: gozdziki! Odpowiedz Link
asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:35 neeki tez jest zaproszona, ale sie dziewczyna nie odzywa, wiec nie wiem czy sie wybiera Odpowiedz Link
greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:36 Bedzie co innego czerwonego ; ))) Odpowiedz Link
st0krotka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:35 a co z czerwonymi koralami? Odpowiedz Link
asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:35 no dobra ... przyniose... (jak je znajde) Odpowiedz Link
cobaea Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:41 bibi, bo beretow pewnie zadna nie posiada One tak podpuszczaja tylko, ze maja! Odpowiedz Link
asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:44 a ja taki beret mam! jest w szafie u mojej mamy! Odpowiedz Link
bibi1 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:47 jak bylam mala to mialam taki z antenka Odpowiedz Link
bibi1 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:48 juz widze miny gosci w tej knajpie,gdybyscie wpadly wszystkie w beretkach hi hi Odpowiedz Link
wiwi1 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 16:20 Zastanawiam sie jak ja was poznam dziewczyny, chociaz podejrzewam, ze trudne to nie bedzie, jak zobacze zbiorke pod Pizza Expres Pozdrawiam Odpowiedz Link
mulinka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 16:23 zaloz beret! wez w garsc pare gozdzikow! Ty zostaniesz rozpoznana )) Odpowiedz Link
st0krotka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 16:43 wlasnie odkrylam, ze na Victoria St sa dwie PE... Odpowiedz Link
mulinka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 16:48 no to ladnie! a ta mapka, ktora Asiczka zalaczyla - nic nie wyjasnia??? Odpowiedz Link
st0krotka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 16:53 wyjasnia Mulinko, tylko... ja nie doczytalam... (to wszystko przez goraczke Odpowiedz Link
mulinka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 16:57 www.londontown.com/LondonInformation/Restaurant/Pizza_Express/7e17/ chyba tu a jak goraczka? Odpowiedz Link
st0krotka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 17:10 dzieki Mulinko, goraczka spadla troche, kilkanascie herbat z cytryna pomoglo! Odpowiedz Link
st0krotka Re: Wiwi 25.01.05, 17:02 Wiwi, wlasnie dostalam wiadomosc od samej przewodniczacej londynskiego komitetu, ze czerwone gozdziki sa i beda na stole! a dla wszystkich mopsikow, ktorzy tak jak ja moze nie doczytali, spotykamy sie w PE na 154 Victoria St Odpowiedz Link
cobaea Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 20:07 A komitet wlasnie plotkuje Szkoda, ze nas tam nie ma, co? Odpowiedz Link
tamsin Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 20:22 no i ciekawe czy ubraly berety czy czapki uszatki? mysle ze zdjecia nam wszystko wyjasnia! Odpowiedz Link
mulinka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 20:33 tamsin, masz maila na gazecie ) Odpowiedz Link
mulinka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 22:11 no...po 10:00 juz powinny byc w domu i nam tu wszystko sprawozdawac! gdzie sie ona podziewaja????? Odpowiedz Link
bibi1 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 22:14 moze im watek powitalny zalozymy? no wlasnie,zaraz tak zrobie. Odpowiedz Link
neeki Re: Zebranie komitetu londynskiego. 26.01.05, 16:34 szlag by to (( jak sie dopytywalam to nic sie nie kroilo a jak akurat nie mialam dostepu do netu to sie spotkalyscie (((( no nic trudno , teraz bede miala neta w domu to moze nastepnym razem sie uda... Odpowiedz Link