Dodaj do ulubionych

Zebranie komitetu londynskiego.

24.01.05, 12:13
Z okazji goscinnej wizyty towarzyszki Ulkii.
Jutro czyli we wtorek o godzinie 17.00
Obecnosc obowiazkowa. Czekamy na propozycje.

Obserwuj wątek
    • wiwi1 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 12:34
      To ja oczywiscie przybede, tylko gdzie?
      Pozdrawiamsmile
      • greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 12:41
        Tego jeszcze nie wiemy, musimy cos ustalic. Pewnie pojdziemy cos zjesc w
        centrum. Znasz jakies fajne miejsce?
        • izabelski Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 14:27
          wydajem nie sie,ze wszystko zalezy od budzetu
          jesli hinduskie jedzenie odpada to proponuje tajskie
          • greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 14:43
            Albo pizza. Ostatnio bylam w Stradzie. Jedzenie takie sobie, ale pizza wydala
            sie ok i fajna atmosfera. Moze cos w tym stylu?
            Gdzie jest Basilico?
            • izabelski Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 14:48
              a znasz kod pocztowy?
              • greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 15:06
                Juz znalazlam, robia tylko take away. Szkoda, bo bardzo dobra pizza.
                • greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 15:23
                  A moze po prostu pizza express, w ktorej bylysmy? Tanio i fajna atmosfera.
                  • mulinka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 15:29
                    Hej Dziewczyny,
                    tylko...zebyscie sie za dlugo nie zastanawialy...
                    bo wtorek przeleci smile)
                    zazdroszcze Wam tego spotkania
                    buziak!
    • asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 19:36
      www.pubs.com/churw8.htm
      a moze tu? specjalnie dla izabelskiego tajskie jedzenie!

      szukam dalej!

      ja ogolnie proponuje, bysmy sie spotkaly na notting hill. Ja znam tam jedno
      miejsce gdzie jest super pizza (u turkow notabene! )

      jak nie tam, to moze w churchills arms, a jak nie to...

      szukam dalej!
      • greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 19:47
        To ten, o ktorym mowilas?
      • st0krotka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 19:47
        notting hill jak najbardziej, bede miala blisko do domusmile))
        • izabelski Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 20:08
          a ja b.daleko smile
          • asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 20:12
            izabeski, ale moze byc czy nie? smile
            • izabelski Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 20:29
              a ile autobus jredzie z tamtad do Victorii?
              • asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 20:31
                tam jezdzi 52, mysle, ze nie dluzej jak 30 min.
                • greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 20:51
                  Wydaje mi sie, ze mniej, niz 30min. Daleko to od stacji?
                  Izabelski, ile ci zajelo ostatnim razem? Bo to przeciez za rogiem.
                  • izabelski Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 21:08
                    ostatnio bylo 15 min

                    ale jak sie rozpedze o6: 30 z domu to do was dojade pewnie dopiero na 8 z
                    kawalkiem i za chwile trza sie zbierac

                    a moze troche blizej Victorii
                    • greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 21:30
                      Nie mozesz sie troszke urwac z pracy ;D
                      • asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 21:32
                        szukalam czegos kolo vicorii, ale ja tam nic nie znam...


                        co robic? co robic?
                        • izabelski Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:02
                          praca to pikus ale dziecka trza obrobic
                          ja mysle tak - ustalcie co wam pasuje
                          ja zobacze jak sie wyrobie i jak bede jechala to wysle SMS-a
                          • asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:14
                            www.londontown.com/LondonInformation/Restaurant/Pizza_Express/7e17/
                            to moze pizza express na victorii? coby izabeski dojechal?

                            damy rade?

                            iza podeslij mi swoj nr mobile
                            • izabelski asica masz @ nagazecie n/t 24.01.05, 23:51

    • semantics Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 19:53
      ale Wam fajnie towarzyszki!!
      Porobicie zdjatka i wkleicie oki?

      Buziuaki i dobrej zabawy ( tajskie jedzonko jest mniam!)
      • syswia tez bym chciala.... 24.01.05, 20:11
        nasze kolo torontonskie probowalo sie zebrac w sobote, ale ja nie dojechalam, bo
        mnie zasniezylo niestety sad(((
      • asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 20:12
        chyba w koncu zaladuje ten aparat....
        • wiwi1 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 21:04
          Na notting hill to ja mam kawal swiata, ale dotre bez problemu, jeszcze jutro tu
          zajrze co ustalicie dokladnie.
          Pozdrawiamsmile
          • bibi1 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 21:57
            no i co ja tu robie?
            smile))
            ...chociaz sobie poczytam i pozazdroszcze jak nie moge z Wami byc!
    • cobaea Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:08
      Znam ten Wasz pub, bywalam tam nawet. Moze i super nie jest, ale najwazniejsze
      z kim sie jest i to pifko pijesmile
      Ja zawsze w milym towarzystwie tam bywalam!
      • greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:16
        Izabelski, obrob je szybko i nie zawiedz nas. Zreszta jak sie nie stawisz to
        partia wyciagnie konsekwencje.
    • asia.sthm Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:17
      A te znowu jak te sojki za morze... czy jakos tak to bylo smile)))))
      To z zazdrosci..
      • asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:24
        jakie sojki?! my jak te osiolki! bo nam tyle w zlobie dano i nijak sie
        zdecydowac nie mozemy smile

        • greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:29
          Popieram pomysl z pizza express na Victorii. Izabelskiemu bedzie blizej i jak
          obrobke przyspieszy to sie niezle z czasem wyrobi.
          • asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:32
            no to oke!

            pizza express z linku ponizej! okolo... 6pm? ile nas bedzie?

            ulkaa,
            greentea,
            wiwi,
            izabeski,
            stokrotka,
            tintaja,
            annamaria,
            asica

            czy kogos nie wymienilam?


            znak rozpoznawczy: gozdziki!
            • cobaea Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:33
              a Neeki?
              • asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:35
                neeki tez jest zaproszona, ale sie dziewczyna nie odzywa, wiec nie wiem czy sie
                wybiera
                • greentea2 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:36
                  Bedzie co innego czerwonego ; )))
            • st0krotka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:35
              a co z czerwonymi koralami?
              • asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:35
                no dobra ... przyniose... (jak je znajde)
                • bibi1 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:40
                  a czemu nie nasze berety?
                  • cobaea Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:41
                    bibi, bo beretow pewnie zadna nie posiadasmile
                    One tak podpuszczaja tylko, ze maja!
                    smile
                    • asica74 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:44
                      a ja taki beret mam! jest w szafie u mojej mamy!
                      • bibi1 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:47
                        jak bylam mala to mialam taki z antenka
                        • bibi1 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 24.01.05, 23:48
                          juz widze miny gosci w tej knajpie,gdybyscie wpadly wszystkie w beretkach
                          hi hi
                          • wiwi1 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 16:20
                            Zastanawiam sie jak ja was poznam dziewczyny, chociaz podejrzewam, ze trudne to
                            nie bedzie, jak zobacze zbiorke pod Pizza Expreswink
                            Pozdrawiamsmile
                            • mulinka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 16:23
                              zaloz beret!
                              wez w garsc pare gozdzikow!
                              Ty zostaniesz rozpoznana
                              smile))

                              • st0krotka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 16:43
                                wlasnie odkrylam, ze na Victoria St sa dwie PE...
                                • mulinka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 16:48
                                  no to ladnie!
                                  a ta mapka, ktora Asiczka zalaczyla - nic nie wyjasnia???
                                  • st0krotka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 16:53
                                    wyjasnia Mulinko, tylko... ja nie doczytalam... (to wszystko przez goraczkesmile
                                    • mulinka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 16:57
                                      www.londontown.com/LondonInformation/Restaurant/Pizza_Express/7e17/
                                      chyba tu

                                      a jak goraczka?
                                      • st0krotka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 17:10
                                        dzieki Mulinko,

                                        goraczka spadla troche, kilkanascie herbat z cytryna pomoglo!
                                    • st0krotka Re: Wiwi 25.01.05, 17:02
                                      Wiwi, wlasnie dostalam wiadomosc od samej przewodniczacej londynskiego
                                      komitetu, ze czerwone gozdziki sa i beda na stole!
                                      a dla wszystkich mopsikow, ktorzy tak jak ja moze nie doczytali, spotykamy sie
                                      w PE na 154 Victoria St
    • cobaea Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 20:07
      A komitet wlasnie plotkujesmile
      Szkoda, ze nas tam nie ma, co?
      • tamsin Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 20:22
        no i ciekawe czy ubraly berety czy czapki uszatki? mysle ze zdjecia nam
        wszystko wyjasnia!
        • mulinka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 20:33
          tamsin, masz maila na gazecie smile)
          • tamsin Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 20:39
            Dzieki! juz odpisalam smile
            • mulinka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 20:47
              ja tez!
              smile)
              • mulinka Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 22:11
                no...po 10:00
                juz powinny byc w domu i nam tu wszystko sprawozdawac!
                gdzie sie ona podziewaja?????
                smile
                • bibi1 Re: Zebranie komitetu londynskiego. 25.01.05, 22:14
                  moze im watek powitalny zalozymy?
                  no wlasnie,zaraz tak zrobie.
                  • neeki Re: Zebranie komitetu londynskiego. 26.01.05, 16:34
                    szlag by to crying((
                    jak sie dopytywalam to nic sie nie kroilo a jak akurat nie mialam dostepu do
                    netu to sie spotkalyscie crying((((
                    no nic trudno , teraz bede miala neta w domu to moze nastepnym razem sie uda...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka