IP: *.17.51.lan.e-wab.pl 27.11.10, 19:42
Witajcie.
Zwracam się z prośbą a zarazem pytaniem.
Czy wie ktokolwiek z Was, gdzie w Wałbrzychu mogę kupić Nokię N8 ale na raty?
Dziękuje z góry
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka