Gość: Marcin IP: *.17.51.lan.e-wab.pl 27.11.10, 19:42 Witajcie. Zwracam się z prośbą a zarazem pytaniem. Czy wie ktokolwiek z Was, gdzie w Wałbrzychu mogę kupić Nokię N8 ale na raty? Dziękuje z góry Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj