Dodaj do ulubionych

Kaprys losu

31.05.11, 17:58
Dzisiaj z woli politycznej, obecnej władzy, postanowiono rozwiązać problem ze składowiskiem. Jest to pierwszy z ostatnich dni "mobruka" w Wałbrzychu. Stało się to za sprawą p.o. prezydenta, Pana Szełemeja. Jak mawiają "łaska Pańska na pstrym koniu jeździ", Panie Patryku...
Czym to będziecie teraz mamić wyborców? Woda, tramwaj...

Pozdrawiam, radcom

Obserwuj wątek
    • Gość: telewidz Re: Kaprys losu IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.05.11, 18:09
      Kolejka gondolowa na Chełmiec!!!
      • Gość: ... Re: Kaprys losu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.11, 18:47
        Spoko Panowie.
        A Disneyland to pryszcz ?
    • Gość: NW Re: do Radcom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.11, 19:03
      Chyba nie jesteś Radcom aż tak naiwny, jak piszesz? Jeśli nie wiesz o co idzie gra, obejrzyj:
      www.youtube.com/watch?v=8tk5bULnfBY
      Wiesz jak będzie wyglądać "rekultywacja" pod nadzorem WIOŚ i PO? Przykryją to trawą z metra i tyle. Bomba ekologiczna tyka w środku, a co tam zostało wylane obejrzyj na You Tube. Wpisz w wyszukiwarkę WaSz.
      Patryk Wild nie odpuści przeprowadzenia badań otoczenia składowiska i to przez niezależną firmę. Jest jeszcze sprawa pociągnięcia do odpowiedzialności urzędników którzy wydawali decyzje z naruszeniem prawa. Ze składowiskiem jest trochę roboty, tak szybko nie uda się tego zamieść pod dywan jak sądzi PO prezydenta. Nie z nami te numery.
      Wyborców będziemy mamić szynobusem. Skąd ten tramwaj wytrzasnąłeś?
      Woda też będzie tańsza, wystarczy obniżyć abonament i zamiast zięcia zatrudnić manedżera.

    • Gość: Lawinka Re: Kaprys losu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.11, 19:05
      I tak zagłosujemy na Patryka !
    • Gość: kawał chama Re: Kaprys losu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.11, 20:00
      > Czym to będziecie teraz mamić wyborców? Woda, tramwaj...
      A może prościej? Może zapłaci jakiemuś dziennikarzynie wałbrzyskiemu, żeby mu dobry pr robił? Albo kupi od niego, dajmy na to, gó...ane mieszkanie w cenie apartamentu?
      Rozwiązań jest sporo...
      • Gość: gola Re: Kaprys losu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 31.05.11, 20:04
        Tylko głupi albo ślepy może napisać,że to za sprawą Szełemeja. A co on zrobił?????????????????
        • Gość: obywatel Re: Kaprys losu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.11, 20:10
          Tu jest najnowsza informacja i co doktorek na to:
          walbrzych24.com/wiadomosci/35-wiadomoci/3888-mo-bruk-odwoa-si-od-decyzji-ministra-rodowiska

          • Gość: ajaj Re: Kaprys losu IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.05.11, 22:18
            Nadal nie wierzycie, że zaczęła się wojna na serio?
            Nie na idiotyczne petycje i pożal się boże referenda.
            Tylko na noże. Szkoda, że nie było kamer na spotkani w WIOŚ. Oj szkoda.
            Ci co tam byli wiedzą o czym mówię.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka