radcom
31.05.11, 17:58
Dzisiaj z woli politycznej, obecnej władzy, postanowiono rozwiązać problem ze składowiskiem. Jest to pierwszy z ostatnich dni "mobruka" w Wałbrzychu. Stało się to za sprawą p.o. prezydenta, Pana Szełemeja. Jak mawiają "łaska Pańska na pstrym koniu jeździ", Panie Patryku...
Czym to będziecie teraz mamić wyborców? Woda, tramwaj...
Pozdrawiam, radcom