Dodaj do ulubionych

Palac Ballestremow

19.05.02, 11:51
Wiem, ze daleko do Gliwic, ale warto zobaczyc.

free.of.pl/g/gliwiczanie/Ballest/index1.html

W Walbrzychu tez mial Ballestrem kopalnie
Obserwuj wątek
    • olin Re: Palac Ballestremow 22.05.02, 21:11
      ballest napisał(a):

      > Wiem, ze daleko do Gliwic, ale warto zobaczyc.

      No warto, warto. Swoja droga, gdyby nie podpis itp., pomyslalbym, ze to jakis
      dziwaczny montaz z udzialem dworca Gdansk Glowny. :)))

      > W Walbrzychu tez mial Ballestrem kopalnie

      Hmmm.... Moglbys cos wiecej o tem?
      • Gość: Ballest Re: Palac Ballestremow IP: *.dip0.t-ipconnect.de 26.05.02, 03:15
        Musze zobaczyc, gdzie to stoi !!!
        • ballest Re: Palac Ballestremow 26.05.02, 23:03
          mial 34% udzialu w spölce Carlshütte.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka