ballest 19.05.02, 11:51 Wiem, ze daleko do Gliwic, ale warto zobaczyc. free.of.pl/g/gliwiczanie/Ballest/index1.html W Walbrzychu tez mial Ballestrem kopalnie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olin Re: Palac Ballestremow 22.05.02, 21:11 ballest napisał(a): > Wiem, ze daleko do Gliwic, ale warto zobaczyc. No warto, warto. Swoja droga, gdyby nie podpis itp., pomyslalbym, ze to jakis dziwaczny montaz z udzialem dworca Gdansk Glowny. :))) > W Walbrzychu tez mial Ballestrem kopalnie Hmmm.... Moglbys cos wiecej o tem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ballest Re: Palac Ballestremow IP: *.dip0.t-ipconnect.de 26.05.02, 03:15 Musze zobaczyc, gdzie to stoi !!! Odpowiedz Link Zgłoś
ballest Re: Palac Ballestremow 26.05.02, 23:03 mial 34% udzialu w spölce Carlshütte. Odpowiedz Link Zgłoś