IP: *.chello.pl 22.11.08, 21:58
Czy ktoś ma namiary na dobrego dietetyka w Wałbrzychu??Ile kosztuje taka przyjemnosc?? No i czy daje to jakieś rezultaty??
Obserwuj wątek
    • Gość: Dietetyk Re: dietetyk IP: *.aster.pl 22.11.08, 22:15
      Mniej żreć - bardzo dobre rezultaty
      • Gość: TnBd Re: dietetyk IP: 62.87.160.* 22.11.08, 22:21
        e-algiz.pl polecam, przyjmuje w CME w Swiebodzicach lub w Wałbrzychu, 502 547 833 , e-mail: biuro@e-algiz.pl. Pani dietetyk działa już od ponad roku i narazie z tego co wiem klienci są zadowoleni, diety sa dobierane indywidualnie. Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka