Gość: Janusz IP: proxy / 10.30.1.* 25.10.02, 13:15 Może ktoś się orientuje czy będą gdzieś jakieś transmisje ? Na stronie radia jazz nic nie ma na ten temat. Kiedyś można było liczyć na PR3. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jarek Re: Jazz Jamboree IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 25.10.02, 15:50 Gość portalu: Janusz napisał(a): > Może ktoś się orientuje czy będą gdzieś jakieś transmisje ? Na stronie radia > jazz nic nie ma na ten temat. Kiedyś można było liczyć na PR3. Towarzysz Derektor trUjki nawet raz był kiedyś na koncercie jazzowym! I tyle wystarczy:-))) No chyba, że jakiś POPjazz bedzie na JJ... Pozdrawiam, Jarek Odpowiedz Link Zgłoś