Dodaj do ulubionych

Jazz Jamboree

IP: proxy / 10.30.1.* 25.10.02, 13:15
Może ktoś się orientuje czy będą gdzieś jakieś transmisje ? Na stronie radia
jazz nic nie ma na ten temat. Kiedyś można było liczyć na PR3.
Obserwuj wątek
    • Gość: jarek Re: Jazz Jamboree IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 25.10.02, 15:50
      Gość portalu: Janusz napisał(a):

      > Może ktoś się orientuje czy będą gdzieś jakieś transmisje ? Na stronie radia
      > jazz nic nie ma na ten temat. Kiedyś można było liczyć na PR3.

      Towarzysz Derektor trUjki nawet raz był kiedyś na koncercie jazzowym!
      I tyle wystarczy:-)))
      No chyba, że jakiś POPjazz bedzie na JJ...

      Pozdrawiam, Jarek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka