Gość: Janusz IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 20.02.06, 21:03 Super!Tak trzymac!Wielkie brawa dla ambasadorow naszej kultury!!! Niech dalej nasza muzyka ,literatura i film podbija swiat dla dobra nas wszystkich! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Podniecony Januszku, czy to już koniec wywodów? IP: 216.6.210.* 20.02.06, 21:51 Odpowiedz Link Zgłoś