Dodaj do ulubionych

Bagiński z brytyjskim Oscarem

IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 20.02.06, 21:03
Super!Tak trzymac!Wielkie brawa dla ambasadorow naszej kultury!!! Niech dalej
nasza muzyka ,literatura i film podbija swiat dla dobra nas wszystkich!
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Podniecony Januszku, czy to już koniec wywodów? IP: 216.6.210.* 20.02.06, 21:51
    • Gość: Kilkenen WILQ! IP: *.krakow.pl 21.02.06, 01:06
      WILQ! Super.
      • semafor.semafor Re: WILQ! 21.02.06, 10:24
        Yes!! Czekam na Superbohatera. Wilq!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka