Dodaj do ulubionych

Msza trydencka w Nowym Targu

09.09.10, 14:35
Hej! Nazywam się jędrek. Jestem z Bańskiej Niżnej, wraz z koleżanką czynimy starania, żeby Msza trydencka była odprawiana w Nowym Targu. Zamieszczam wiadomość koleżanki z forów nowotarskich. Wszystkich zainteresowanych proszę o wiadomość na PW.
Cytat:
Istnieje możliwość regularnej comiesięcznej Mszy świętej w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego( popularnie zwanej Mszą trydencką) według dokumentu papieża Benedykta XVI Summorum Pontificum w parafii pw. św. Katarzyny w Nowym Targu. Potrzeba do tego TYLKO 20-30 osób, które zdeklarowałyby się, że będą na taką Mszę świętą co miesiąc w niedzielę przychodzić. I będą tak naprawdę czyniły. Wink Nie muszą być to osoby z samego Nowego Targu, można dojeżdżać spoza. Czy są tu może takie osoby, które byłyby zainteresowane taką Mszą? A może ktoś takie osoby zna? Jeśli tak( na którekolwiek z 2 pytań Wink ), to proszę o kontakt na mojego maila. Mam jednocześnie prośbę, aby nie robić wygłupów w tej sprawie, czy jeśli ktoś nie jest zainteresowany lub nie zna nikogo zainteresowanego, nie pisał do mnie, że jest zainteresowany lub zna. Jeśli ktoś nie wie, o co chodzi- tu można doczytać www.nowyruchliturgiczny.pl/
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka