Dodaj do ulubionych

26 lipca - wszystkim Annom

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.06, 10:10
A szczególnie naszej Aneczce z Krainy Kangurów:)

ANNA

Nie mów nic, proszę Cię
no bo co można rzec w takiej chwili?
Nie mów, że wrócisz tu
że odchodzisz na dni tylko kilka
wyjdź ot tak jak gdyby nic,
jakbyś szła kupić chleb do sklepiku
Anno! Nie mów nic, proszę Cię,
nie mów : kiedyś wrócę tu.

Chyba, że głos drzew i ptaków
nasze dawne noce przypomni Ci
chyba, że Twym oczom
blasku słońce doda
- wtedy wróć.

Gdy obdarowałaś mnie naszyjnikiem Twoich rąk
stałem się - najbogatszym z ludzi.
Gdy wstępowaliśmy po schodach
aby miękko było ci iść kładłem pod Twoje stopy poduszki dłoni.
Za poręcz miałaś moje ramiona -
mówiłas - kocham - i stawało się okno prosto w słońce.
Teraz krzycze - kocham, i wschodzi słońce bez promieni.

Anno,
Nie mów nic, proszę Cię
Nie mów: kiedyś wrócę tu.

Dokąd Anno?
Wracaj Anno!
Echo Anno, odpowiada mi.
Powiedz Anno -
jak odnaleźć słowa kocham, sens i treść.

Chór:
Dokąd Anno?
Wracaj Anno!
Echo Anno; odpowiada mi.
Powiedz Anno,
jak odnaleźć, słowa kocham - sens i treść.
Obserwuj wątek
    • billy.the.kid Re: 26 lipca - wszystkim Annom 26.07.06, 10:25
      no,mieli całkiem niezłego tekściarza.podobnie jak skaldowie.

      a o mnie wczoraj nikt nie pamiętał?
      zrobiło mi się smutno.
      • Gość: poraj Re: 26 lipca - wszystkim Annom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.06, 10:32
        Billecku_Krzysztofie wybacz, juz sie nprawiam:)

        Niech Ci życie płynie
        jak Wisła do Gdańska
        niech Ci kuśka stoi
        jak lanca ułańska
        • Gość: Ciupazka Re: 26 lipca - wszystkim Annom IP: *.it-net.pl 26.07.06, 10:39
          I jo tyz Ci zyce, niek Cie kozdo baba zbałamuci!
    • ciupazka Re: 26 lipca - wszystkim Annom 26.07.06, 10:34
      Anno! Wracaj... A póki co, serdeczne życzenia i pozdrowienia Annom
      w Australii, jednej forumowiczce w Sydney drugiej, mojej siostrzenicy jaze
      w Perth... a trzeciej, rodzonej siostrze szarej Urszuklane SJK w
      Pniewach, nei i syćkim babom i krewnym o tym imiyniu, barz popularnym i w
      rodzinie tam na Podhalu.
      Coz Wom tu jesce zycyć? Styry konie, do tego biopaliwo z owieska, chłopa
      nie pijoka, gorzołki na smak za wargom, na swiercki ónecki smaciorza, nei i
      piscołki od dziada, coby zagroł Wom 100 rocków dobrego zywobycio. Hej!
      Telo.Pozdr.
      • billy.the.kid Re: 26 lipca - wszystkim Annom 26.07.06, 10:40
        jakoś ta,pijaki są w większości ludkowie weseli życzliwi ludziom. na ten
        przykłąd pan jan onufry zagłoba.
        • Gość: Ciupazka Re: 26 lipca - wszystkim Annom IP: *.it-net.pl 26.07.06, 13:26
          Billy, nie fciałak Cie urazić... wyboc... wiym, ze se gorzołecki rod widzis
          połknąć. Hale kie sie spytos babem kogo woli cy pijoka, cy skurcybyka, to
          wiybiere skurcybyka.
      • annah11 Re: Anka z Sydney 26.07.06, 10:41
        Bardzo serdecznie dziekuje za zyczenia
        Probuje juz od jakiegos momentu podziekowania wyslac, to sie pokazuje jakies cos
        innego. Moze teraz to moje podziekowanie dojdzie do Ciupazki
        Pozdrawiam Anka
        Krzysztofom wczorajszym solenizantom tez duzo dobrego zycze
        • billy.the.kid Re: Anka z Sydney 26.07.06, 10:47
          dz.jak nie wiem co.
          • annah11 Re: Anka z Sydney 27.07.06, 00:32
            :)
          • Gość: Ciupazka Re: Anka z Sydney IP: *.it-net.pl 27.07.06, 00:35
            To co, już po imieninach i do roboty? Na szczęście wszyscy już śpią. Hej!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka