abram777
27.06.06, 11:11
Wszystkim nam chodzi o to, aby wypowiedzi na tym forum były jak najciekawsze, pełne i dobrze skonstruowane. Zachęćmy więc w jakiś sposób do takiego właśnie pisania. Wstawmy tu linki do najciekawszych, naszym zdaniem, wypowiedzi na tym forum, lub zagłosujmy swoim podpisem pod propozycjami już istniejącymi. Będzie to w jakimś stopniu nagrodą, symboliczną nagrodą, motywującą do dalszego
pisania. Pozdrawiam wszystkich