Gość: ZA I PRZECIW
IP: 142.176.3.*
26.07.03, 16:13
Co jest lepsze, za i przeciw.
Moje zdanie jest takie, ze marihuana powoduje mniejsze
zuzycie organizmu niz papaierosy. Jest moze drozsza,
ale tak to juz jest. Co dobre to drogie. Wogole uwazam,
ze fajki to syf, sam pale tylko gandke. Mam 25 lat i
przez ten okres wypalilem moze 2 papierosy. Niby w
wojsku moialem sie rozpalic (podobno) ale nic
niewyszlo. Jestem wierny Maryjane. A jak jest z wami ?