Dodaj do ulubionych

Wkrótce Święta...

07.12.07, 16:19
Stan nerwowosci wzrasta w tym czasie bardzo...
najwiecej tez alkoholikow po tym napietym czasie i kolejnym
pijańtwie postanawia nie pić..
Sa tez tacy co plyna...po dluzyszm czasie abstynencji...
moze lepiej byc czyjnym...niz agresywnym?
tutaj kopa....
a dla męzusia żonki ...buzi?
ladnie to tak:-)
Obserwuj wątek
    • beka.smiechu-w.sali.obok Re: Wkrótce Święta... 08.12.07, 01:02
      wkrotce swieta- napisala stuknieta.

      To taki zarcik:)
    • hwast1 Re: Wkrótce Święta... 08.12.07, 13:23
      Prawdziwy,wyedukowany i odpowiedzialny alkoholik w Święta akurat nie
      pije !!
      Nie ma nic lepszego, jak przy wspólnym świątecznym stole.......
      głośno i wyrażnie wypowiedzieć słowa "dziękuję ,ja nie piję"
      Wielokrotnie na twarzach najbliższych, widywałem ten wyraz uznania i
      podziwu dla mojego samozaparcia i wstrzemiężliwości ;)
      Pod sam koniec gościny można w końcu ulec i jedno piwo wypić.Tak dla
      zapachu z ust.
      A potem,w kiblu, poprawić jakąś ćwiartką.
      Chcieć ,to móc :)

      • ela_102 Re: Wkrótce Święta... 08.12.07, 13:31
        Hwast:-)

        Mój tata zawsze mówił ...a gdzie tradycyjny kieliszek wigilijny?
        A ja zawsze mówilam ...przeciez nie ma takiej tradycji wlasnie:-(
        w Wigilie sie nie pije:-(
        i to potworne rozdwojenie jażni...

        wspolczuje twoim bliskim...nie tobie...
        • hwast1 Re: Wkrótce Święta... 08.12.07, 17:40
          Współczujesz ? Niepotrzebnie. Generalnie jestem tak dobrym i
          wspaniałym człowiekiem, iz drobny mankament w postaci ćwiartki w
          kiblu, naprawdę nie ma dla nich większego znaczenia.
          Tym bardziej ,że nigdy sie o niej nie dowiedzą ;)
          • ela_102 Re: Wkrótce Święta... 08.12.07, 19:27
            ha ha ha...
            czyzby alkohol nie miał zapachu i skutku w twoim przypadku?
          • tenjaras Re: Wkrótce Święta... 08.12.07, 19:41
            > Tym bardziej ,że nigdy sie o niej nie dowiedzą ;)

            wpadł sobie torcik do żołądka, znalazł wygodne miejsce i zaległ, po
            chwili wjeżdża ciepła kiełbasa, trochę paruje więc potrzebuje więcej
            miejsca, niedługo za nią zajrzał ogórek w occie, a tuż po nim setka
            wódki, rozgląda się i woła - no co jest smutasy, u góry impreza,
            wyskakujemy!

            ;-)
          • aaugustw Re: Wkrótce Święta... 14.12.07, 14:23
            hwast1 napisał:
            > Generalnie jestem tak dobrym i wspaniałym człowiekiem,
            iz drobny mankament w postaci ćwiartki w kiblu, naprawdę
            nie ma dla nich większego znaczenia.
            > Tym bardziej ,że nigdy sie o niej nie dowiedzą ;)
            ______________________________________________________.
            To jest typowa wypowiedz drobnopijoczka, jako przyklad.
            A... ;-))
      • aaugustw Re: Wkrótce Święta... 14.12.07, 14:21
        hwast1 napisał:
        > Prawdziwy,wyedukowany i odpowiedzialny alkoholik
        w Święta akurat nie pije !!
        > A potem,w kiblu, poprawić jakąś ćwiartką.
        __________________________________________.
        Mala korekturka chwascie: Chciales na pewno
        powiedziec: "Prawdziwy, wyedukowany, ale nie
        w te strone i noszacy maske - drobnopijoczek"
        A... ;-))
        Ps. Nie zaslaniaj mi sie tu chorymi ludzmi...!

    • ela_102 Re: Wkrótce Święta... 14.12.07, 08:58
      I jak tam nastroje przedświateczne?
      choina sztuczna czy zywa?
      karp czy pstrąg?
      barszcz czy zupa grzybowa?
      pierogi czy uszka?
      wódka czy pepsi?
      a moze kompot...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka