ela_102
07.12.07, 16:19
Stan nerwowosci wzrasta w tym czasie bardzo...
najwiecej tez alkoholikow po tym napietym czasie i kolejnym
pijańtwie postanawia nie pić..
Sa tez tacy co plyna...po dluzyszm czasie abstynencji...
moze lepiej byc czyjnym...niz agresywnym?
tutaj kopa....
a dla męzusia żonki ...buzi?
ladnie to tak:-)