ela_102
27.12.07, 19:27
czas obietnic noworocznych...
-Janek.. co sobie w tym roku postanawiasz na nowy rok? Tylko nie mów
że staniesz się nowym człowiekiem bo rok temu Ci nie wyszło!
-Jak to Kryśka? Przecież wyszło..
-Nieprawda... Ciągle PIJESZ!
-Ależ Kryśka. Ja jestem zupełnie nowym człowiekiem.. Tylko że On też
pije:-)