27.12.07, 19:27
czas obietnic noworocznych...

-Janek.. co sobie w tym roku postanawiasz na nowy rok? Tylko nie mów
że staniesz się nowym człowiekiem bo rok temu Ci nie wyszło!
-Jak to Kryśka? Przecież wyszło..
-Nieprawda... Ciągle PIJESZ!
-Ależ Kryśka. Ja jestem zupełnie nowym człowiekiem.. Tylko że On też
pije:-)
Obserwuj wątek
    • ela_102 Re: Sami Swoi 27.12.07, 19:53

      Idzie pijak ulicą i co chwila się śmieje, to znowu macha ręką.
      Podchodzi do niego jakiś gość i pyta: - Z czego pan się śmieje ? -
      Opowiadam sobie kawały. - To dlaczego macha pan ręką ? - Bo niektóre
      już znam.
      ********************


      Widząc pijaka siedzącego nad butelką wódki ktoś zapytał: - Czy to
      jest pańska jedyna pociecha życiowa??? - Nie. W szafie mam jeszcze 4
      butelki!


      **************************
      • aaugustw Re: Sami Swoi 27.12.07, 21:20
        Na poczatek stary kawal:
        Pijak do pijaka:
        - Chodz ze mna pogratulowac Stefanowi. Dziecko sie mu urodzilo.
        - Tak? A co ma?
        - Wyborowa.
        - - -
        A...

        • ela_102 Re: Sami Swoi 27.12.07, 21:26
          Kumple miedzy sobą na pogrzebie kolesia od flaszki...
          1. zobacz jak ten Edek ładnie wygląda w tej trumnie
          taki ...jak nie on...
          nie spuchniety...
          jakiś taki brązowawy ...nie czerowny..
          nos też jakby mniej fioletowy...
          zupełnie do siebie nie podobny...taki dostojny w tym gajerze...

          2..Co chcesz w końcu trzeci dzień nie pije;-)
          • aaugustw Czy znane wam sa Toasty Gruzinskie...? 27.12.07, 21:38
            Byla noc. Ksiezyc i cisza. On i Ona.
            On powiedzial:
            * Tak?
            Ona powiedziala:
            * Nie.
            Minely lata. I znów noc, ksiezyc i cisza.
            On i Ona.
            Ona powiedziala:
            * Tak?
            On powiedzial:
            * Tak.
            Ale lata juz byly nie te.
            ****
            Wypijmy za to, bysmy wszystko w zyciu robili w pore!
            __________________________________________________________.
            -----------------------------------------------------------
            Kobieta jest potrzebna mezczyznie jak okretowi kotwica.
            ****
            Wypijmy wiec za krazownik "Aurora", który mial tych kotwic cztery!
            ----------------------------------------------------------
            A...
    • aaugustw Re: Sami Swoi 27.12.07, 21:47
      Dziewczyna szla wieczorem ulica i uslyszala za soba kroki.
      Obejrzala sie, zobaczyla przystojnego chlopaka. Obejrzala sie
      drugi raz, chlopak wciaz szedl za nia.
      Uznala, ze warto na niego poczekac.
      Obejrzala sie po raz trzeci - chlopaka juz nie bylo...
      ****
      Wypijmy za to, by pracownicy kanalizacji miejskiej nie zapominali
      zamykac studzienek!
      ____________________________________________________________.
      ----------------------------------------------------------
      Plynie przez rzeke zólw, a na jego grzbiecie zwinal sie jadowity
      waz.
      Waz mysli: "Ugryze - zrzuci".
      Zólw mysli: "Zrzuce - ugryzie".
      ****
      Wypijmy za nierozerwalna przyjazn, co znosi wszelkie przeciwnosci!
      ___________________________________________________________.
      ----------------------------------------------------------
      Kazdy wypity kieliszek, to gwozdz do naszej trumny.
      ****
      Pijmy wiec tak, by trumna sie nie rozpadla!
      ____________________________________________.
      ----------------------------------------------------------
      Ide kiedys przez park, ksiezyc swieci, a na laweczce
      caluja sie chlopak z dziewczyna.
      Ide innym razem... ksiezyc... gwiazdy, a na tej samej laweczce
      chlopak z inna dziewczyna.
      Ide znów ta droga:
      noc, ksiezyc, gwiazdy... i ten sam chlopak na tej samej
      lawce, caluje sie z trzecia dziewczyna.
      ****
      Wypijmy za stalosc mezczyzn i zmiennosc kobiet!
      ______________________________________________________.
      ----------------------------------------------------------
      Idzie osiol przez pustynie. Idzie dzien, drugi, trzeci...
      Slonce prazy, osla meczy pragnienie.
      Nagle widzi: stoja dwie wielkie beczki - jedna z
      woda, druga z wódka. Z której zaczal pic?
      Oczywiscie z pierwszej!
      ****
      Nie badzmy wiec oslami i napijmy sie wódki!
      __________________________________________.
      A...
    • aaugustw Re: Sami Swoi 27.12.07, 22:00
      Wiecie, czym sie bajka rózni od zycia?
      Bajka to ozenic sie z zaba, a ona okaze sie królewna.
      W zyciu zas dzieje sie odwrotnie.
      ****
      Wypijmy wiec za to, by nasze zycie bylo bajka!
      _____________________________________________.
      ---------------------------------------------
      Dobranoc: A...
      • aaugustw co wy na to...!? ;-)) 28.12.07, 12:37
        Daleh twierdzi:
        "Lepiej miec juz siano w glowie,
        anizeli alkohol w watrobie...!".
        A...
        Ps. Daleh, nosisz nauszniki..? ;-)
        _____________________________.
        A dzik0 mowi:
        "Lepszy jednak rozum rzadki,
        anizeli kilo srutu w zadku".
        A... ;-))
        • aaugustw Re: co wy na to...!? ;-)) 28.12.07, 21:14
          Dzisiaj przeczytalem, jak ktos sie zastanawia nad tym; jezeli
          dzien jest 24-godziny dlugi, to jaki on jest szeroki...!? :-()
          A... ;-))
          • aaugustw Re: co wy na to...!? ;-)) 28.12.07, 21:18
            Albo:
            "Jezeli madry zawsze ustepuje, to w jaki sposob zalatwia sie glupi?".
            A... ;-))
            • aaugustw Re: co wy na to...!? 28.12.07, 21:38
              Na zakonczenie jeszcze cos takiego:
              Spotyka sie dwoch alkoholikow. Jeden do drugiego mowi:
              "wiesz, nie moge juz wiecej patrzec na alkohol.
              "Przestales pic?" - mowi ten drugi.
              "Nie", odpowiada ten pierwszy - "osleplem".
              Dobranoc:
              A... ;-))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka