Gość: gaga
IP: *.27-151.libero.it
23.09.02, 10:37
Wczoraj wieczorem mialam okazje pic Val di Cornia Rosso Doc 2001, producent
Le Pianacce (Sangiovese/Merlot). Piekny rubinowy kolor, wino az klei sie do
kieliszka, leciutki owocowy aromat, a w smaku, coz, za mlode, lekko
szczypiace i malo okragle, ale moze za rok, dwa bedzie w sam raz.
Pozdrowienia z zalanej woda (doslownie) Pizy,
Gaga
P.S. Do pracy jechalam 1,5 godziny, normalnie 10-20 minut. I ciagle leje (tak
od soboty wieczorem).