Gość: agniecha
IP: *.range86-151.btcentralplus.com
24.12.08, 08:39
Panie Filipie! jest Pan tendencyjny! Szkoda!
"...spędzają Boże Narodzenie w namiastkach swoich domów w UK."
"Niektórzy gnieżdżą się na niewielkich powierzchniach, a niektórzy decydują
się na wynajmowanie domów wraz ze znajomymi z różnych stron świata."
Otoz sa tacy, ktorzy maja swoje domy, 3-4 osobowe rodzine i po prostu
zapraszaja rodzicow z Polski, bo tak jest latwiej niz jechac tam z 2 malych
dzieci.
A poza tym wszystkim spedzajacym Swieta na Wyspie - Spokojnych, Radosnych Swiat!