Dodaj do ulubionych

Polska taniocha

11.10.04, 04:57
Prawie każda proźba o informację turystyczną po wszystkich forach odnosi się
do znalezienia taniego przejazdu, taniego hotelu, taniego jedzenia, tanich
wrażeń...
Obserwuj wątek
    • basia553 Re: Polska taniocha 11.10.04, 09:10
      a niby co w tym zlego? Jedz do takiego np. Rzymu czy Florencji, to ci wstepy do
      muzeöw zezra wiecej pieniedzy, jak bilet samolotowy. Tak wiec nie jest przeciez
      nic zlego w tym, ze chce sie oszczedzic na innych wydatkach. Jesli mam do
      wyboru lot do Pisy (lecialam w tym roku) z Ryan Air za 40 Euro lub inna linia
      za Eurosöw 300, to wiadomo co wybiore. I nie oznacza to wcale nic zlego.
      Jestes innego zdania?
    • abstrakcyjny Re: Polska taniocha 11.10.04, 09:27
      ampolion napisał:

      " taniego przejazdu, taniego hotelu, taniego jedzenia, tanich
      wrażeń...".

      Masz racje. Ale wymagania i krytyczne spojrzenia "tani turysci"
      maja drogie. Czesto powtarza sie poszukiwanie dobrego/taniego/
      w centrum polozonego hotelu. To poszukiwanie ciaglej taniosci
      z Polakami na razie pozostanie. Az nudne.
    • Gość: cs Re: Polska taniocha IP: 195.215.5.* 11.10.04, 09:35
      i tak bedzie, dopoki ludzie beda zarabiac po 2-3 tys zl.
      z choinki sie urwal czy co ?
      milioner, qwa
      • vojager29 Re: Polska taniocha 11.10.04, 10:02
        na ogol z wartoscia idzie jakosc
        my, poszukujac "taniochy" mamy najwidoczniej lekki stosunek tak do jednego jak
        i drugiego
        nie wszystko mozna tlumaczyc malymi zarobkami i niedaleka przeszloscia,
        napewno sa i inne powody
        • pia.ed Re: Polska taniocha 11.10.04, 20:24
          Czy nie lepiej jadac latem (bez dzieci) mieszkac w hotelu gdzie jest tylko
          czysta posciel i mozliwosc umycia sie, a potem zima pojechac jeszcze raz np
          na Wyspy Kanaryjskie na goraca plaze pod palmami, kiedy w Polsce pogoda ze
          psa na ulice nie ma sie serca wypedzic?

          Jaki sens ma drogi hotel latem, kiedy rzadko sie w tym hotelu przebywa?

          Ja dzieki temu ze biore wycieczki w ostatniej chwili czyli TANIE, moge
          wyjechac kilka razy a nie raz w roku!
          Nie uwazam zeby ktos mial cos do tego, to MOJ wybor!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka