ampolion 11.10.04, 04:57 Prawie każda proźba o informację turystyczną po wszystkich forach odnosi się do znalezienia taniego przejazdu, taniego hotelu, taniego jedzenia, tanich wrażeń... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
basia553 Re: Polska taniocha 11.10.04, 09:10 a niby co w tym zlego? Jedz do takiego np. Rzymu czy Florencji, to ci wstepy do muzeöw zezra wiecej pieniedzy, jak bilet samolotowy. Tak wiec nie jest przeciez nic zlego w tym, ze chce sie oszczedzic na innych wydatkach. Jesli mam do wyboru lot do Pisy (lecialam w tym roku) z Ryan Air za 40 Euro lub inna linia za Eurosöw 300, to wiadomo co wybiore. I nie oznacza to wcale nic zlego. Jestes innego zdania? Odpowiedz Link Zgłoś
abstrakcyjny Re: Polska taniocha 11.10.04, 09:27 ampolion napisał: " taniego przejazdu, taniego hotelu, taniego jedzenia, tanich wrażeń...". Masz racje. Ale wymagania i krytyczne spojrzenia "tani turysci" maja drogie. Czesto powtarza sie poszukiwanie dobrego/taniego/ w centrum polozonego hotelu. To poszukiwanie ciaglej taniosci z Polakami na razie pozostanie. Az nudne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cs Re: Polska taniocha IP: 195.215.5.* 11.10.04, 09:35 i tak bedzie, dopoki ludzie beda zarabiac po 2-3 tys zl. z choinki sie urwal czy co ? milioner, qwa Odpowiedz Link Zgłoś
vojager29 Re: Polska taniocha 11.10.04, 10:02 na ogol z wartoscia idzie jakosc my, poszukujac "taniochy" mamy najwidoczniej lekki stosunek tak do jednego jak i drugiego nie wszystko mozna tlumaczyc malymi zarobkami i niedaleka przeszloscia, napewno sa i inne powody Odpowiedz Link Zgłoś
pia.ed Re: Polska taniocha 11.10.04, 20:24 Czy nie lepiej jadac latem (bez dzieci) mieszkac w hotelu gdzie jest tylko czysta posciel i mozliwosc umycia sie, a potem zima pojechac jeszcze raz np na Wyspy Kanaryjskie na goraca plaze pod palmami, kiedy w Polsce pogoda ze psa na ulice nie ma sie serca wypedzic? Jaki sens ma drogi hotel latem, kiedy rzadko sie w tym hotelu przebywa? Ja dzieki temu ze biore wycieczki w ostatniej chwili czyli TANIE, moge wyjechac kilka razy a nie raz w roku! Nie uwazam zeby ktos mial cos do tego, to MOJ wybor! Odpowiedz Link Zgłoś