nikitka78
30.07.10, 11:34
Witam i proszę o wyrozumiałość, dopiero się uczę ;)
Mam problem z okiełznaniem tabeli :/
W tle części strony ma być obrazek, który umieściłam w bloku.
Wewnątrz tego bloku jest 2 kolumnowa tabela. Tabela powinna być odsunięta o 50px od lewej strony "strony" a tym samym obrazka.
I jest, ale tylko w explorerze, w firefoxie trzyma lewą krawędź :/.
Co robić żeby w firefoxie dobrze się wyświetlało?
Mam nadzieję że mój opis jest zrozumiały ;).
Z góry dziękuję za podpowiedzi.