Gość: Marcin
IP: *.acn.waw.pl
16.01.04, 12:25
Siemka!
Na pewno kazdy z nas dostal juz maila od Eurorestu n/t darmowych weekendow w
hotelach Polski i zagranicy. Wystarczy przeslac maila dalej, uiscic oplate
39zl za materialy wyslane do Ciebie i mozesz sobie wybrac dowolny hotel na
swiecie z ich bazy
Wiecej mozecie poczytac na ich stronie:
www.eurorest.net/index.htm?id=05&lng=pl
Zastanawia mnie czy faktycznie za 39zl moge spedzic weekend w jednym z tych
hoteli, czy jest to wyciagniecie 39zl od naiwnych?
Moze ktos z was juz z tego korzystal?
Dzieki za odpowiedz!
Pzdr
Marcin