IP: *.acn.waw.pl 16.01.04, 12:25
Siemka!

Na pewno kazdy z nas dostal juz maila od Eurorestu n/t darmowych weekendow w
hotelach Polski i zagranicy. Wystarczy przeslac maila dalej, uiscic oplate
39zl za materialy wyslane do Ciebie i mozesz sobie wybrac dowolny hotel na
swiecie z ich bazy
Wiecej mozecie poczytac na ich stronie:
www.eurorest.net/index.htm?id=05&lng=pl
Zastanawia mnie czy faktycznie za 39zl moge spedzic weekend w jednym z tych
hoteli, czy jest to wyciagniecie 39zl od naiwnych?
Moze ktos z was juz z tego korzystal?
Dzieki za odpowiedz!

Pzdr
Marcin
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc nikt nie rozdaje darmowych obiadów IP: *.kghm.pl 16.01.04, 14:36
      tak dostałem to cos jakies dwa lata temu, i uisciłem opłate
      obowiazywało tylko w Polsce i co prawda za nocleg nie płacisz ale musisz
      zapłacic za obowiazkowe obiadokolacjie ;),
      w sumie na jedno wychodzi
      nie zrealizowałem ani jednego z ich "czeków hotelowych" bo wcale taniej by to
      nie kosztowało
      tak było wtedy teraz nie wiem a teraz dzieki 2 raz się nie nabiorę...
    • rrychu SCIEMA 16.01.04, 14:49
      to oni jescze istnieja widać naiwnych nie brakuje,
      miałem kiedyś ich czek na "darmowy" nocleg,
      z żoną planowaliśmy wypoczynek w Krynicy padło na pensjonat Feniks z ich
      (katalogu jescze tamjest www.eurorest.net/index.htm?
      lng=pl&id=03_module&cty=&htid=24 nawet cena podobna darmowy nocleg +
      całodzienne wyżywienie za 45 zł/osoba, to wyzywienie to śniadanie i kolacja,
      nie mylić z obiadokolacją)
      umówiłem sie telefonicznie wszystko obgadałem niby gra, przyjeżdzam na miejsce
      i zamknięte na 3 spusty, mówię do zony choć na spacer może gdzieś szef wyszedł
      na chwilę, poszliśmy obcykaliśmy przy okazji kilka obiektów w okolicy i sie
      okazało że za te pieniądze to nie ma problemu prawie wszędzie w porównywalnym
      standardzie( przynajmniej z zewnątrz) bo gdy wróciliśmy po 3 godz. to dalej
      szefa nie było a za to jego dziecko które wyjaśniło że ojciec gdzieś poszedł,
      krew mnie zalała bo auto specjalnie zostawiłem na podjeździe żeby widać było
      wrazie czego że przyjechaliśmy...
      i tak sie skończyła przygoda z eurorest... szkoda tych pieniędzy na te czeki i
      katalog lepiej kupić dobry przewodnik

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka