Gość: zzz IP: *.lan / *.qnet.krakow.pl 17.07.05, 22:42 Soltur- co myslicie o tym biurze podróży, jakie macie z nim doświadczenia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj