Gość: diego IP: 88.147.0.* 05.06.06, 03:19 www.ltur.com/com/content.ltml?id=1602 Czy ktos z was korzystal z uslug tego biura? JAkie wrazenia ? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ktoś Re: L Tur IP: *.szczecin.pl 05.06.06, 09:54 Korzystałem. Mają polskie przedstawicielstwo w Szczecinie co zresztą widać w linku. Byłem bardzo zadowolony stosunkiem jakość/cena. Odpowiedz Link Zgłoś