IP: 88.147.0.* 05.06.06, 03:19
www.ltur.com/com/content.ltml?id=1602
Czy ktos z was korzystal z uslug tego biura? JAkie wrazenia ? Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Ktoś Re: L Tur IP: *.szczecin.pl 05.06.06, 09:54
      Korzystałem. Mają polskie przedstawicielstwo w Szczecinie co zresztą widać w
      linku. Byłem bardzo zadowolony stosunkiem jakość/cena.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka