Dodaj do ulubionych

czy ktoś objechał...?

IP: *.adsl.inetia.pl 04.11.06, 13:26
Planuję objazd beneluxu, ale nie ma wielu informacji o tym rejonie.Szukam
organizatorów mających to w ofercie i opinii o nich oraz doznań uczestników
Obserwuj wątek
    • Gość: wuef Re: czy ktoś objechał...? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.06, 14:33
      bylismy kilka lat temu z rainbow tours, wszystko ok.
      • Gość: yrec61 Re: czy ktoś objechał...? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.06, 15:28
        w opisie programu na 2006r nie było gandawy, może jest zwiedzana fakultatywnie,
        bo nie wierzę że się ją pomija, napisz jak było w waszej imprezie
        • Gość: wuef Re: czy ktoś objechał...? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 09:56
          niestety na naszej imprezie tez nie bylo gandawy. nie pamietam juz ile to bylo
          dni, ale zdecydowanie za krotko, zeby wszystko dokladnie zobaczyc. dobre hotele
          i wyzywienie. dobry przewodnik, bo mieszkal kilka lat w tych rejonach, ale czy
          nadal tam pracuje to nie wiem. przede wszystkim byl amsterdam, bruksela i
          luksemburg, no i oczywiscie keukenhoff (chyba tak sie pisze). zeby sie
          zachwycic keukenhoff trzeba jechac kiedy kwitna tulipany.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka