Gość: yrec61 IP: *.adsl.inetia.pl 04.11.06, 13:26 Planuję objazd beneluxu, ale nie ma wielu informacji o tym rejonie.Szukam organizatorów mających to w ofercie i opinii o nich oraz doznań uczestników Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wuef Re: czy ktoś objechał...? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.06, 14:33 bylismy kilka lat temu z rainbow tours, wszystko ok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yrec61 Re: czy ktoś objechał...? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.06, 15:28 w opisie programu na 2006r nie było gandawy, może jest zwiedzana fakultatywnie, bo nie wierzę że się ją pomija, napisz jak było w waszej imprezie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wuef Re: czy ktoś objechał...? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 09:56 niestety na naszej imprezie tez nie bylo gandawy. nie pamietam juz ile to bylo dni, ale zdecydowanie za krotko, zeby wszystko dokladnie zobaczyc. dobre hotele i wyzywienie. dobry przewodnik, bo mieszkal kilka lat w tych rejonach, ale czy nadal tam pracuje to nie wiem. przede wszystkim byl amsterdam, bruksela i luksemburg, no i oczywiscie keukenhoff (chyba tak sie pisze). zeby sie zachwycic keukenhoff trzeba jechac kiedy kwitna tulipany. Odpowiedz Link Zgłoś