Gość: jolllla IP: 213.241.54.* 16.08.03, 09:37 pomozcie wybieram sie do hiszpanii .chcialabym jak najtanszym kosztem .jak to zrobic ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: czczejded Re: podroz z inter railem IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 16.08.03, 10:10 inter rail spoks ale jak sie jedzie na dłużej ( w końcu bilet ważny miesiąc). stopowanie najtańsze :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chenoa Re: podroz z inter railem IP: *.visp.energis.pl 17.08.03, 11:42 Podrózowalam po HIszpanii Interrailem prawie miesiac. Goraco polecam. Czesc noclegow zarezerwowoalam sobie juz w Polsce (w schroniskach - maja dobry standard), czesc mozna bylo latwo znalezc po dotarciu do danego miasta. W kazdym miescie jest informacja turystyczna gdzie mozna dostac adresy kwater z telefonami i cenami. W granadzie np cale mnostwo ludzi - naganiaczy czekalo juz naperonach i oferowalo tanie kwatery. Bylam 3 lata temu wiec sie moglo juz cos zmienic od tego czasu. Ale generalnie bardzo fajny sposob podrozowania , mozna poznac mnostwo osob i mnostwo zwiedzic. Pozdrawiam Chenoa Odpowiedz Link Zgłoś
miriam_73 Re: podroz z inter railem 18.08.03, 10:27 Pamiętaj tylko, że nawet mając Interraila na szereg pociągów musisz wykupywac dodatowo miejscówkę. A co do Granady - byłam w lipcu i jakoś tych naganiaczy na kwatery nie widziałam. pamiętaj też że nie w kązdej miejscowości biuro informacji turystycznej jest na dworcu. Są też takie miejsca/ odcinki, gdzie dużo dogodniej podróżuje się autobusem a nie pociągiem. Odpowiedz Link Zgłoś