Dodaj do ulubionych

podroz z inter railem

IP: 213.241.54.* 16.08.03, 09:37
pomozcie wybieram sie do hiszpanii .chcialabym jak najtanszym kosztem .jak to
zrobic ???
Obserwuj wątek
    • Gość: czczejded Re: podroz z inter railem IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 16.08.03, 10:10
      inter rail spoks ale jak sie jedzie na dłużej ( w końcu bilet ważny miesiąc).
      stopowanie najtańsze :)
    • Gość: Chenoa Re: podroz z inter railem IP: *.visp.energis.pl 17.08.03, 11:42
      Podrózowalam po HIszpanii Interrailem prawie miesiac. Goraco polecam.
      Czesc noclegow zarezerwowoalam sobie juz w Polsce (w schroniskach - maja dobry
      standard), czesc mozna bylo latwo znalezc po dotarciu do danego miasta. W
      kazdym miescie jest informacja turystyczna gdzie mozna dostac adresy kwater z
      telefonami i cenami. W granadzie np cale mnostwo ludzi - naganiaczy czekalo juz
      naperonach i oferowalo tanie kwatery. Bylam 3 lata temu wiec sie moglo juz cos
      zmienic od tego czasu.
      Ale generalnie bardzo fajny sposob podrozowania , mozna poznac mnostwo osob i
      mnostwo zwiedzic.

      Pozdrawiam

      Chenoa
    • miriam_73 Re: podroz z inter railem 18.08.03, 10:27
      Pamiętaj tylko, że nawet mając Interraila na szereg pociągów musisz wykupywac
      dodatowo miejscówkę. A co do Granady - byłam w lipcu i jakoś tych naganiaczy
      na kwatery nie widziałam. pamiętaj też że nie w kązdej miejscowości biuro
      informacji turystycznej jest na dworcu. Są też takie miejsca/ odcinki, gdzie
      dużo dogodniej podróżuje się autobusem a nie pociągiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka