ada-33 24.02.09, 09:38 Witam i powiem szczerze, ze prawie co roku kupuje nowa walizke, bo zawsze cos mi zalatwia w samolocie. Fakt, ze one tam sa rzucane, naciskane itd ale moze ktos moze jaka mocna i wytrzymala polecic? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ada-33 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 24.02.09, 09:44 I ktora nie kosztuje krocie pieniedzy zapomnialam dodac pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
grazka15 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 24.02.09, 10:14 Ja polecam samsonite albo roncato - z tworzywa, nie materiału. Ta druga latała z nami przez 10 lat, co najmniej dwa razy w roku, a i często z dolotem, więc jakby rzucana była podwójnie;) I nadal by latała, bo nic jej nie dolega;) Tylko jest za duża (napakowana waży 40 kg), a przepisy BHP na tyle nie pozwalają. Od paru lat latają z nami samsonite - tworzywo jest trochę porysowane, ale poza tym są nie do zdarcia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gayia Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 11:33 Ze mną też lata Samsonite z tworzywa, jeśli dobrze pamiętam to już od 10 lat i nadal jest sprawna:). Jedyne co jej dolega to porysowany wierzch. Odpowiedz Link Zgłoś
ada-33 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 24.02.09, 12:53 Ze porysowana to juz nawet uwagi nie zwracam. Ja juz 4 mialam porwane, czy tam przeciete pod wplywem niby ucisku. Co prawda nigdy nie mialam twardej, bo jakos tak sluchalam opinii,ze do samolotu to tylko miekkka, bo twarda peknie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gayia Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 14:10 Moim zdaniem tylko twarda zdaje egzamin, tyle razy nią rzucali do wózka bagażowego i na taśmę, a ona nic:) żyje nadal. Myślę, że warto w taką twardą walizkę (firmową) zainwestować. Odpowiedz Link Zgłoś
ada-33 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 24.02.09, 14:48 Kurcze ale ta twarda jest ciezka! No, no babskie ciuchy plus ten ciezar to i zaraz wage przekroczy. Ale dziekuje za porade bardzo, pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwia0406 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.02.09, 15:21 Miałam ten sam problem i w końcu kupiłam walizkę firmy Titan.Jest wykonana z poliwęglanu-super lekkiego i bardzo odpornego na wszelkie uszkodzenia.Latam kilka razy w roku i nic mi się z nia nie dzieje.Ja ma tą największą i jest leciutka bo wazy tylko 4 kg co dla mnie jest bardzo ważne bo mogę zapakowac do niej wszystko co chcę bez obawy ,że przekroczę wagę dopuszczalną. poza tym ma zamek szyfrowy,kółeczka i jest super w prowdzeniu.Zajrzyj na allegro i wpisz hasło Titan to Ci wyskoczą różne walizki,na pewno coś sobie wybierzesz. Polecam tez walizki Delsey i Puccini.Ja teraz rozglądam się za walizką dla męża ale w średniej wielkości i własnie Puccini mi najbardziej odpowiada bo waży poniżej 4 kg(chyba 3.7 o ile dobrze pamiętam) i też jest super.Jest możliwośc wyboru spośrod 6 kolorów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwia0406 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.02.09, 15:26 wklejam link do jednej ze wspomnianych walizek... www.allegro.pl/item565139091_puccini_008b_walizka_61cm_lekka_6_kolor_nowosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
edyta109 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 14.11.13, 13:12 www.bubuleshop.eu/pl/c/Kabinowki/44 5 LAT GWARANCJI Odpowiedz Link Zgłoś
grazka15 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 24.02.09, 15:53 ada-33 24.02.09, 12:53 >Odpowiedz Ze porysowana to juz nawet uwagi nie zwracam. Ja juz 4 >mialam porwane, czy tam przeciete pod wplywem niby ucisku. Co >prawda nigdy nie mialam twardej, bo jakos tak sluchalam opinii,ze >do samolotu to tylko miekkka, bo twarda peknie. Nie pęknie:) Moje są z tworzywa, ale dość elastycznego, które pod wpływem ucisku lekko się uginają, po czym wracają do pierwotnego kształtu. Mają podobno dożywotnią gwarancję, że nie pękną;) Kółka nie pekają, zamki trzymają super. Większa waży 4 kg (pusta), a mniejsza 3,5. Odpowiedz Link Zgłoś
0nna Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 24.02.09, 19:21 Mam taką, jest wygodna, szczególnie te kółeczka same mkną. Zaletą jest brak suwaków, posiada twarde obrzeża.www.allegro.pl/item559644183_super_nowosc_walizka_srednia_poliweglan.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Tylko Samsonite IP: *.multimo.gtsenergis.pl 24.02.09, 19:48 www.vip-firma.com.pl/?id_menu=2&id_podmenu=4&id_stronywww=4&opis_towaru=165*772 Ja polecam taką. Mam prawie identyczną od 6 lat. Latam z nią kilkanaście razy w roku. Jest lekka i pojemna, a jak włoży się więcej rzeczy to troczę na boki się poszerza. Te twarde i z poliwęglanu są może i ładne, ale na dużo do nich nie upchniesz. Twarde. Odpowiedz Link Zgłoś
ada-33 Re: Tylko Samsonite 25.02.09, 11:18 Gość portalu: ania napisał(a): > Ja polecam taką. Mam prawie identyczną od 6 lat. Latam z nią kilkanaście razy w > roku. Jest lekka i pojemna, a jak włoży się więcej rzeczy to troczę na boki się > poszerza. Te twarde i z poliwęglanu są może i ładne, ale na dużo do nich nie > upchniesz. Twarde. Niestety ten link nie chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
an-ex Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 25.02.09, 14:13 Ja również polecam walizy firmy RONCATO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zof Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? IP: 78.8.142.* 25.02.09, 16:11 Zwracajcie uwagę na zamki, w mojej samsonite zepsuł się zamek i nikt tego nie reperuje. Walizka mimo, ze nie jest zniszczona, nadaje się tylko do wyrzucenia. Odpowiedz Link Zgłoś
edyta109 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 14.11.13, 13:12 www.bubuleshop.eu/pl/c/Kabinowki/44 TEN SKLEP DAJE 5 LAT GWARANCJI Odpowiedz Link Zgłoś