Dodaj do ulubionych

Poradżcie jakąś walizkę najlepszą?

24.02.09, 09:38
Witam i powiem szczerze, ze prawie co roku kupuje nowa walizke, bo
zawsze cos mi zalatwia w samolocie. Fakt, ze one tam sa rzucane,
naciskane itd ale moze ktos moze jaka mocna i wytrzymala polecic?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • ada-33 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 24.02.09, 09:44
      I ktora nie kosztuje krocie pieniedzy zapomnialam dodac pozdrawiam
    • grazka15 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 24.02.09, 10:14
      Ja polecam samsonite albo roncato - z tworzywa, nie materiału.
      Ta druga latała z nami przez 10 lat, co najmniej dwa razy w roku, a
      i często z dolotem, więc jakby rzucana była podwójnie;) I nadal by
      latała, bo nic jej nie dolega;) Tylko jest za duża (napakowana waży
      40 kg), a przepisy BHP na tyle nie pozwalają.
      Od paru lat latają z nami samsonite - tworzywo jest trochę
      porysowane, ale poza tym są nie do zdarcia.
    • Gość: gayia Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 11:33
      Ze mną też lata Samsonite z tworzywa, jeśli dobrze pamiętam to już
      od 10 lat i nadal jest sprawna:). Jedyne co jej dolega to porysowany
      wierzch.
      • ada-33 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 24.02.09, 12:53
        Ze porysowana to juz nawet uwagi nie zwracam. Ja juz 4 mialam
        porwane, czy tam przeciete pod wplywem niby ucisku. Co prawda nigdy
        nie mialam twardej, bo jakos tak sluchalam opinii,ze do samolotu to
        tylko miekkka, bo twarda peknie. Pozdrawiam
        • Gość: gayia Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.09, 14:10
          Moim zdaniem tylko twarda zdaje egzamin, tyle razy nią rzucali do
          wózka bagażowego i na taśmę, a ona nic:) żyje nadal. Myślę, że warto
          w taką twardą walizkę (firmową) zainwestować.
          • ada-33 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 24.02.09, 14:48
            Kurcze ale ta twarda jest ciezka! No, no babskie ciuchy plus ten
            ciezar to i zaraz wage przekroczy. Ale dziekuje za porade bardzo,
            pozdrawiam
            • Gość: sylwia0406 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.02.09, 15:21
              Miałam ten sam problem i w końcu kupiłam walizkę firmy Titan.Jest
              wykonana z poliwęglanu-super lekkiego i bardzo odpornego na wszelkie
              uszkodzenia.Latam kilka razy w roku i nic mi się z nia nie dzieje.Ja
              ma tą największą i jest leciutka bo wazy tylko 4 kg co dla mnie jest
              bardzo ważne bo mogę zapakowac do niej wszystko co chcę bez
              obawy ,że przekroczę wagę dopuszczalną.
              poza tym ma zamek szyfrowy,kółeczka i jest super w
              prowdzeniu.Zajrzyj na allegro i wpisz hasło Titan to Ci wyskoczą
              różne walizki,na pewno coś sobie wybierzesz.
              Polecam tez walizki Delsey i Puccini.Ja teraz rozglądam się za
              walizką dla męża ale w średniej wielkości i własnie Puccini mi
              najbardziej odpowiada bo waży poniżej 4 kg(chyba 3.7 o ile dobrze
              pamiętam) i też jest super.Jest możliwośc wyboru spośrod 6 kolorów.
              • Gość: sylwia0406 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.02.09, 15:26
                wklejam link do jednej ze wspomnianych walizek...
                www.allegro.pl/item565139091_puccini_008b_walizka_61cm_lekka_6_kolor_nowosc.html
                • edyta109 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 14.11.13, 13:12
                  www.bubuleshop.eu/pl/c/Kabinowki/44 5 LAT GWARANCJI
    • grazka15 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 24.02.09, 15:53
      ada-33 24.02.09, 12:53
      >Odpowiedz Ze porysowana to juz nawet uwagi nie zwracam. Ja juz 4
      >mialam porwane, czy tam przeciete pod wplywem niby ucisku. Co
      >prawda nigdy nie mialam twardej, bo jakos tak sluchalam opinii,ze
      >do samolotu to tylko miekkka, bo twarda peknie.

      Nie pęknie:) Moje są z tworzywa, ale dość elastycznego, które pod
      wpływem ucisku lekko się uginają, po czym wracają do pierwotnego
      kształtu. Mają podobno dożywotnią gwarancję, że nie pękną;)
      Kółka nie pekają, zamki trzymają super. Większa waży 4 kg (pusta), a
      mniejsza 3,5.
    • 0nna Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 24.02.09, 19:21
      Mam taką, jest wygodna, szczególnie te kółeczka same mkną.
      Zaletą jest brak suwaków, posiada twarde
      obrzeża.www.allegro.pl/item559644183_super_nowosc_walizka_srednia_poliweglan.html
      • Gość: ania Tylko Samsonite IP: *.multimo.gtsenergis.pl 24.02.09, 19:48
        www.vip-firma.com.pl/?id_menu=2&id_podmenu=4&id_stronywww=4&opis_towaru=165*772
        Ja polecam taką. Mam prawie identyczną od 6 lat. Latam z nią kilkanaście razy w
        roku. Jest lekka i pojemna, a jak włoży się więcej rzeczy to troczę na boki się
        poszerza. Te twarde i z poliwęglanu są może i ładne, ale na dużo do nich nie
        upchniesz. Twarde.
        • ada-33 Re: Tylko Samsonite 25.02.09, 11:18
          Gość portalu: ania napisał(a):
          > Ja polecam taką. Mam prawie identyczną od 6 lat. Latam z nią
          kilkanaście razy w
          > roku. Jest lekka i pojemna, a jak włoży się więcej rzeczy to
          troczę na boki się
          > poszerza. Te twarde i z poliwęglanu są może i ładne, ale na dużo
          do nich nie
          > upchniesz. Twarde.
          Niestety ten link nie chodzi
    • an-ex Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 25.02.09, 14:13
      Ja również polecam walizy firmy RONCATO.
      • Gość: zof Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? IP: 78.8.142.* 25.02.09, 16:11
        Zwracajcie uwagę na zamki, w mojej samsonite zepsuł się zamek i nikt tego nie
        reperuje. Walizka mimo, ze nie jest zniszczona, nadaje się tylko do wyrzucenia.
    • edyta109 Re: Poradżcie jakąś walizkę najlepszą? 14.11.13, 13:12
      www.bubuleshop.eu/pl/c/Kabinowki/44 TEN SKLEP DAJE 5 LAT GWARANCJI
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka