Dodaj do ulubionych

zdjecia hotelu a rzeczywistosc..

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.06.09, 14:51
ciekawa rzecz dzisiaj znalazlam na jednym z portali hotel o innej
nazwie, z innej oferty mial zdjecie hotelu do ktorego ja sie
wybieram z zupelnie innej oferty
zawsze wiedzialam ze zdjecia sa "poprawiane" ale nie myslalam ze
sa to zdjecia nie tych hoteli ktore klienci mysla ze rezerwuja!

zakladam wersje ze jest to zdjecie jednak mojego hotelu dlatego
ze sprawdzalam jego strone i tam m in tez to zdjecie jest
takze wyglada na to ze inny hotel czy biuro sobie
zdjecie "pozyczylo"...
chociaz okaze sie na miejscu...
Obserwuj wątek
    • Gość: krwista>lola Re: zdjecia hotelu a rzeczywistosc.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.09, 15:01
      o to trochę lipa, szczerze mówiąc katalogom dosyć nie dowierzałam jak
      rezerwowałam hotel na Teneryfie, ale na miejscu okazało się że to jest to samo
      :) ale marudziłam i tylko przez uprzejmość pracownicy biura (Alfastar) mogłam
      zobaczyć autentyczne fotki z hotelu, takie nie do katalogu, ale prywatne z pobytu.
      • pietnacha40 Re: zdjecia hotelu a rzeczywistosc.. 03.06.09, 18:55
        Jak się troszkę w necie pogrzebie,to można znależć zdjęcia
        większości hoteli,robione przez turystów.
    • Gość: zai Re: zdjecia hotelu a rzeczywistosc.. IP: *.chello.pl 04.06.09, 07:33
      Czy myślałaś, że pracownik biura jedzie na miejsce aby robić foto do katalogu,
      który wydaje? Byłaś w błędzie.
      • Gość: xx Re: zdjecia hotelu a rzeczywistosc.. IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.06.09, 12:30
        nie-myslalam ze bierze zdjecie ze strony internetowej hotelu albo
        dostaje od hotelow/sieci z ktorymi wspolpracuje, to chyba logiczne

        chyba powinno sie sprzedawac to co jest w ofercie i co widac na
        zdjeciu, jak ktos robi inaczej to nie powinien zakladac biura

        zdarza sie ze w katalogach sa zdjecia z plaz jakiejs dominikany po
        czym pisze ze to costa brava, to jeszcze przejdzie ale z hotelem to
        przesada bo za to sie placi
        • Gość: dzidka Re: zdjecia hotelu a rzeczywistosc.. IP: *.aster.pl 04.06.09, 13:47
          a jak idziesz do kawiarni, to czemu te desery na zdjęciach nigdy nie wyglądają
          identycznie jak w rzeczywistości? no czemu?
          • Gość: xx Re: zdjecia hotelu a rzeczywistosc.. IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.06.09, 11:59
            jak ide do kawiarni i zamawiam lody czekoladowe to nie
            przynosza mi truskawkowych
            nie chodzi mi o to ze ten hotel nie wyglada identycznie tylko ze
            na zdjeciu jest wklejony hotel z innej oferty, w ogole z innej
            miejscowosci, to chyba duza roznica
            to moze niedlugo beda wklejac oferty na krete a wysylac ludzi na
            rodos, przeciez co to za roznica to grecja i to grecja
            a niektorzy moze sie nawet nie polapia...

            • Gość: Turystka Re: zdjecia hotelu a rzeczywistosc.. IP: *.kalisz.mm.pl 05.06.09, 20:46
              hehe, dobre. Ja bym się pewnie nie połapała, bo nigdy tam nie byłam.
              XX - jeśli tak by było - to się nazywa oszustwo po prostu. Zdjęcia
              mają odzwierciedlać rzeczywistość. Jak będą trochę poprawione,
              wyretuszowane, zrobione z atrakcyjnych miejsc to jakby zrozumiałe,
              bo każdy hotel chce aby zdjęcia oddawały jego najpiękniejsze miejsca
              i zakątki.Ale żeby co innego na zdjęciu, a co innego w
              rzeczywistości - przegięcie.
              To ja miałam chyba szczęście, bo ostatnie dwa hotele w których byłam
              wyglądały w rzeczywistości stokroć lepiej niż na zdjęciach. A
              zdjęcia przeze mnie zrobione są o wiele atrakcyjniejsze niż
              katalogowe :-)))

              A może to po prostu pomyłka, której nie zauważono.
              Też prawdopodobne, przecież można to sprawdzić.
              • tanahoe Re: zdjecia hotelu a rzeczywistosc.. 06.06.09, 08:43
                Ja zawsze szukam na internecie zdjęć robionych przez turystów. Wiadomo, że
                wszystko można podrasować. Gdyby biura wstawiały zdjęcia tego co jest w
                rzeczywistości to może mniej by było rozczarowanych psioczących klientów.
                Kupujesz, widzisz co i nie lamentujesz potem. Dzisiaj oglądałam zdjęcia
                wstawione w internecie przez biuro Selecturs i muszę ich pochwalić za żetelność.
                Zdjęcia wyglądają na robione przez pracownika biura i bez przerabiania wstawione.
    • maurra Re: zdjecia hotelu a rzeczywistosc.. 06.06.09, 11:52
      zdjęć katalogowych hotelu, plaży hotelowej czy basenów w ogóle nie oglądam.
      Oglądam tylko real foto wrzucane przez turystów na holidaycheck. Podobnie jak z
      odległościami do morza czy szerokością/długością plaży - sprawdzam na Google
      maps, bo czasem 500m do plaży jest wówczas, gdy się na nią idzie przez płoty,
      dachy i prywatne posesje.
      • Gość: Lena Re: zdjecia hotelu a rzeczywistosc.. IP: *.tokyo.ocn.ne.jp 06.06.09, 12:43
        Może ty nie oglądasz ale zdjęcie, folder to część oferty. Na tej
        podstawie możesz reklamować.
        Nierzetelne biuro liczy na to,że turystom nie chce się ciągać po
        sądach. Szkoda,że się nie chce.
    • Gość: turistmaniak Re: zdjecia hotelu a rzeczywistosc.. IP: *.centertel.pl 06.06.09, 18:20
      i dlatego lepiej jezdzic ze sprawdzonymi biurami podrozy, bo inaczej
      nie wiadomo, czego sie mozesz spodziewac...ja tam zawsze korzystam z
      uslug www.travelteam.pl/ takze jeszcze nigdy nie mialam tego
      problemu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka