IP: *.skierniewice.cvx.ppp.tpnet.pl 15.01.04, 13:59
Cześć dziewczyny!
Dawno nie odwiedzałam tego forum -z braku czasu. Piszę na pocieszenie, jeśli
cos Wam to pomoże.
Ja od 6 lat starałam się o dziecko, bezskutecznie. W trakcie leczenia w
Novum, oraz badań immunologicznych w Łodzi- 2 ciąże i 2 poronienia /we
wczesnych okresach -7 i 5 tydzień ciąży/
Skutek niedrożność jednego jajowodu, załamanie. Po tym drugim poronieniu w
listopadzie 2001, normalną rzeczą jest, że należy poczekać, dać odpocząc
organizmowi. Bardzo długo krwawiłam - prawie do końca grudnia. W lutym brak
okresu -dostałam Duphaston na wywołanie. Dostałam okres w marcu. W kwietniu i
maju brak okresu. Idę znowu po Duphaston. Pani doktor badając mnie stwierdza -
jest Pani w 8 tygodzniu ciąży. Szok i niedowierzanie. Nie miałam żadnych
objawów, oprócz tego co sobie przypomnę -byłam głodna i niesamowicie śpiąca.
Ciąża przebiegała bez problemów. 29 grudnia 2002 dostalismy wspaniały
prezent -synka. Cudownego, który dziś ma 1 rok i jest niesamowitym urwisem.
Dziewczyny -trzymam za Was kciuki. Nie załamujcie się, proszę.
Obserwuj wątek
    • Gość: Edith Re: Wiara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.04, 14:08
      Bardzo Ci dziękuję za słowa otuchy i pozdrawiam smile
      • Gość: Malaga Re: Wiara IP: 217.153.60.* 15.01.04, 15:50
        Mnie tez jest miło czytac takie slowa
        Nam wszystkim nie pozostaje nic innego jak wierzyc w to
        ze wiara gory przenosi
    • asiz Re: Wiara 15.01.04, 16:42
      cieszę się, że na forum są także szczęśliwe dziewczynki, którym powidło się,
      wierzę że i mi się uda ale także wszystkim kobitkom, które pragna być mamami,
      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka