Dodaj do ulubionych

gynoflor przed in vitro

07.10.12, 00:36
Cześć,

Przygotowuję się do in vitro, a właściwie jestem już po pierwszych 2 zastrzykach gonapeptylu. No i pechowo zauważyłam dziś że pojawia mi się dziwna wydzielina, lekkie upławy, coś jakby początek grzybicy uncertain. Miałam w domu gynoflor to sobie go zaaplikowałam, ponieważ moja ginekolożka traktuje go jako taki idealny lek na różne takie stany i nawet czasem sugerowała brać profilaktycznie . No i po fakcie zorientowałam się, że to chyba nie było zbyt mądre, ponieważ podczas brania gonapeptylu nie można brać żadnych leków (wiedziałam to a jednak spanikowałam i myślałam tylko o tym, że muszę jak najszybciej doprowadzić się do ładu przed in vitro), a w dodatku gynoflor zawiera estriol... Czy ktoś z Was może wie czym takie coś może skutkować? Przeczytałam gdzieś że estriol hamuje owulację, a przecież ja dążę do czegoś odwrotnego sad(. Dodam jeszcze, że in vitro robimy dlatego, że są problemy u męża, a ja jestem teoretycznie zdrowa.

Pozdrawiam,

J.
Obserwuj wątek
    • ka_81 Re: gynoflor przed in vitro 05.11.12, 18:21
      ja niestety nie pomogę....za to mam pytanie:
      no właśnie, dziewczyny, jeśli w trakcie programu coś złego zaczyna się dziać, co mozna zrobić? ja ostatnio jestem jakby bardziej podatna na infekcje, za 2 tyg mam zacząć antyki i mam koszmarne wizje co do stabilności mojego zdrowia intymnego...mam wrażenie, że choruję jak tylko pomyślę o chorobie;/ oczywiście spytam o to lekarza ale wizyta za 3 tyg dopiero. zastanawiam się czy mogę brać probiotyki do czasu rozpoczęcia właściwej stymulacji? wydaje się że to niczemu nie szkodzi...wręcz przeciwniewink
      • boskajola Re: gynoflor przed in vitro 05.11.12, 19:26
        probiotyki nie szkodzą, ja jestem w trakcie stymulacji i lekarz kazał mi brac lactovaginal, lacibios femina... przy ostatnim posiewie wyszła infekcja i zeby zaleczyc do punkcji wlasnie mam wskazanie probiotyków, wiec na pewno nie zaszkodzą smile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka