verona27 22.10.12, 13:00 hej, pamietasz mnie jeszcze?? jeśli bywasz na tym forum odezwij się do mnie na gg 1825160 Gośka (tez mama Michała) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj