02.06.20, 11:33
Czy używacie jakiejś aplikacji na telefon i czy można na tym polegać? Chodzi mi o to, by uwzględniała jakieś czynniki poboczne, bo okresy mam nieregularne
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka