dagmara9 02.06.20, 11:33 Czy używacie jakiejś aplikacji na telefon i czy można na tym polegać? Chodzi mi o to, by uwzględniała jakieś czynniki poboczne, bo okresy mam nieregularne Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj