30.10.04, 20:33
gdzie znajde tabele z poziomami beta hcg , wg tygodni ciazy?
od jakiej wartosci rozpoznaje sie ciaze? gdzies widzialam tabele? pomozcie!
Obserwuj wątek
    • maretina Re: beta hcg 30.10.04, 20:43
      www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=14528

To jest link do strony, gdzie podane są normy bety z różnych laboratoriów. Nie
      należy się jednak sugerować samymi normami poziomu gonadotropiny, ważniejsze
      jest tempo z jakim ten poziom przyrasta. Minimum to przyrost 66% co 48 godzin a
      najlepiej jeśli wartość beta-HCG się podwaja w tym czasiesmile

Monopol ( mąż Maretiny )
    • mama2be Re: beta hcg 30.10.04, 20:50
      dzieki za odpowiedzi. nie mam @, juz 43 dc, zwykle cykle 33dniowe, w 33 i 36dc
      zrobilam etst i oba ujemne. nigdy nie mialam tak dlugiego cyklu, nei wiem co
      robic, nie mam juz nerwow na kolejny test. we wtorek ide na hcg i to chyba
      wyjasni sytuacje, prawda? co sadzicie?
      • maretina Re: beta hcg 30.10.04, 21:15
        hcg zawsze mozna zrobic. tylko czy warto wydawac kase?
        jesli jestes po terminie @, jesli owulacja byla do 14 dni wstecz to gdyby ciaza
        byla testy by ja wykazaly.
        masz dosc dlugie cykle, moze umow sie do ginekologa ( na wizycie na pewno zrobi
        usg, jesli jest ciaza to w takim terminie ja juz zobaczy, jesli nie bedzie nic
        dostaniesz zapewne cos na wywolanie @) i porozmawiaj o ewentualnych przyczynach
        tego stanu rzeczy. zrob badania hormonalne.
      • maretina Re: beta hcg 30.10.04, 21:25
        mama2be napisała:

> sad(
        domyslam sie co czujesz.
        nie chce jednak Cie ludzic, bo to kiepska przysluga. jesli jest mozliwosc, ze
        owulacja byla pozna ( do 14 dni wstecz) to testuj jeszcze raz.
        glowa w gore, pewnego dnia nam sie uda.
        • mama2be Re: beta hcg 30.10.04, 21:32
          nie mam siły na kolejny raz z jedna krechą. wole poczekac na badanie krwi.
          plakac mi sie chce... jesli to kolejna porazka to chociaz chce @ i zaczac znowu
          a tak to nie wiadomo co robic.
          • jamile Re: beta hcg 30.10.04, 21:37
            Wiesz, raz jeden (choć mam regularne cykle) też zdarzyło mi się coś takiego,
            dwa tygodnie poślizgu, trzy testy z jedną kreską wrrr ... i poszłam do gina,
            ciąży oczywiście nie było, dostałam lek na wywołanie @. I do dziś nie wiem,
            skąd ten poślizg.
            Na Twoim miejscu chyba zrobiłabym betę, to w końcu wiarygodniejsze
            niż "sikacze".
            • mama2be Re: beta hcg 30.10.04, 21:51
              zrobie we wtorek, na piatek jestem umowiona do ginki. dzieki, bo deprecha
              jesienna mnie dopadla. od ostatniego "sikacza" minal tydzien, ale nie mam
              nerwow. pozdrowienia gorace!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka