angieblue26 18.11.04, 10:56 Bardzo bolesna, 1 dzien krw bardzo obfite ( nawet w nocy - co nigdy mi sie nie zdarzylo) , 2 - 4 dzien brunatne plamienia... Tempka ponizej 37... Czy mozecie napisac czy spotkalyscie sie z czyms takim ? Co to moze byc ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
angieblue26 Re: Dziwna @ 19.11.04, 12:04 Dzisiaj 7 dc.. Tempka nagle skoczyla o 3 kreski - do 37... Dziwne to... Odpowiedz Link Zgłoś
marzenalep Re: Dziwna @ 19.11.04, 12:08 a czy wykluczyłaś ciążę?? nigdy nic nie wiadomo Pozdrawiam Marzena Odpowiedz Link Zgłoś
angieblue26 Re: Dziwna @ 19.11.04, 12:11 Po tym krwawieniu w 1 dc nic by z niej nie zostalo Odpowiedz Link Zgłoś
pszczolka2 Re: Dziwna @ 19.11.04, 13:19 Cześć napisz Mi prosze czy bierzesz jakieś leki? Jeżeli nie to nie martw się na zapas, jest wszystko ok. A jeżeli bierzesz coś, tak jak Ja naprzykład to też jest to spowodowane lekami. Naturalnym jest krwawienie jedno dniowe a brunatne plamienia przez okres 2-4 dni. Ja tak mam już kilka miesięcy byłam u lekarza i wiem, że jest to zupełnie NATURALNE, trzeba się do tego przyzwyczaić. Pozdrawiam. 29 cykl starań - jestem już zmęczona Odpowiedz Link Zgłoś
angieblue26 Re: Dziwna @ 19.11.04, 15:18 Nie, Pszczolko, nic nie biore. Dzisiaj pojawil sie rozowy sluz ( zamiast brnt) . W ciagu dnia moglabym caly czas spac, w nocy - nie moge zasnac. Jescze mnie moj organizm jest w stanie zdziwic na stare lata ) Odpowiedz Link Zgłoś