18.11.04, 10:56
Bardzo bolesna, 1 dzien krw bardzo obfite ( nawet w nocy - co nigdy mi sie
nie zdarzylo) , 2 - 4 dzien brunatne plamienia...
Tempka ponizej 37...
Czy mozecie napisac czy spotkalyscie sie z czyms takim ? Co to moze byc ?

Obserwuj wątek
    • angieblue26 Re: Dziwna @ 19.11.04, 12:04
      Dzisiaj 7 dc.. Tempka nagle skoczyla o 3 kreski - do 37...
      Dziwne to...
      • marzenalep Re: Dziwna @ 19.11.04, 12:08
        a czy wykluczyłaś ciążę??
        nigdy nic nie wiadomo
        Pozdrawiam Marzena
        • angieblue26 Re: Dziwna @ 19.11.04, 12:11
          Po tym krwawieniu w 1 dc nic by z niej nie zostalo sad
    • pszczolka2 Re: Dziwna @ 19.11.04, 13:19
      Cześćsmile napisz Mi prosze czy bierzesz jakieś leki? Jeżeli nie to nie martw się
      na zapas, jest wszystko ok. A jeżeli bierzesz coś, tak jak Ja naprzykład to też
      jest to spowodowane lekami. Naturalnym jest krwawienie jedno dniowe a brunatne
      plamienia przez okres 2-4 dni. Ja tak mam już kilka miesięcy byłam u lekarza i
      wiem, że jest to zupełnie NATURALNE, trzeba się do tego przyzwyczaić.
      Pozdrawiam.

      29 cykl starań - jestem już zmęczonasad
    • angieblue26 Re: Dziwna @ 19.11.04, 15:18
      Nie, Pszczolko, nic nie biore.
      Dzisiaj pojawil sie rozowy sluz ( zamiast brnt) . W ciagu dnia moglabym caly
      czas spac, w nocy - nie moge zasnac.
      Jescze mnie moj organizm jest w stanie zdziwic na stare lata smile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka