Witam serdecznie,
prosze napiszcie dziewczyny kogo polecacie w Provicie? Wybieram sie i
zapisałam sie zarówno do Tomankajak i do Kiecki. Tak polecały mi moje
koleżnki. Mam nadzieje,że bedzie to trafny wybór bo juz brak mi sił na nowe
leczenie. Zrezygnowałam z NOVUM i mysle ,ze to juz bedzie ostatnia klinika
i bedzie efekt tego leczenia.
Pozdrawiam sedecznie
pepsi