invicta1 05.05.05, 05:44 no faktycznie napisali na wynikach nasienia jak dzwon: upłynnianie mechaniczne i co z tego, że mamy chłopaków ponad 700mln? podobno zdarza sie jednorazowo taki wynik-wybryk, ale jeśli się powtórzy, to bez IUI ani rusz-a ja nie chce! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dawida_24 Re: spać nie mogę-załamka-nie chce żadnych IUI:( 05.05.05, 07:23 Invicta, uszy do góry, zobaczysz, uda się, wybiorą wśród żołnieżyków najlepszych snajperów i strzelą w dziesiątkę, zobaczysz, tylko mi się tutaj nie załamuj!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jutrzenkaa Re: spać nie mogę-załamka-nie chce żadnych IUI:( 05.05.05, 07:25 Invikto bardzo mi przykro, mam wrazenie ze wywolalam wczoraj tzw. wilka z lasu Ponad rok temu u nas tez stwierdzono brak samiostnego uplynniania sie nasienia i mimo bardzo dobrych pozostalych parametrow nasienia - nie obylo sie niestety bez IUI. Nie ma wiec co sie zastanawiac tylko dzialac. W przeciwnym razie bedziesz ciagle stala w jednym miejscu. Pozdrawiam cieplutko. Jutrzenka Odpowiedz Link Zgłoś
laura771 Re: spać nie mogę-załamka-nie chce żadnych IUI:( 05.05.05, 08:31 Invicto, nie załamuj się. Jutrzenka Ci dobrze radzi. Powtórzcie badanie nasienia, żeby może wykluczyć pomyłkę. I jeśli by się nie daj Boże wynik powtórzył, to faktycznie nie masz co się faszerować bez sensu lekami, które teraz bierzesz. Wtedy zastanówcie się nad inseminacją, to nie jest nic groźnego, ale tylu ludziom pomaga. Przed podaniem domacicznym lekarze upłynnią nasienie, a przy takiej ilości plemników szanse na ciążę za pierwszym razem są ogromne. Wiadomo, do wszystkich decyzji trzeba dojrzeć, a to trwa czasami, zależy od człowieka. Nie załamuj się, trzeba się Wam zastanowić, powtórzyć badanie, pogadać z lekarzem. Odpowiedz Link Zgłoś
inga30 Re: spać nie mogę-załamka-nie chce żadnych IUI:( 05.05.05, 09:22 invicto, głowa do góry, czy któraś z nas tu chce iui, albo ivf ?? to sa rozwiązania dla tych co nie mają innego wyjscia , a nie chcą odpuscić. Poza tym moze to jednorazowe. Odpowiedz Link Zgłoś
cesaria2 Re: spać nie mogę-załamka-nie chce żadnych IUI:( 05.05.05, 10:02 Lepiej nie lamentuj, bo IUI to nic strasznego.Gorzej będzie jak się nie uda, to wtedy będziesz musiała (oczywiście jak się zdecydujesz)przejść prawdziwą katorgę podczas stymulacji do in vitro.I wierz mi, wiem o czym piszę... Ja miałam IUI 3 razy, nic z tego nie wyszło, za tydzien będę miała transfer. Trzymajcie kciuki.. Odpowiedz Link Zgłoś
inga30 cesaria 05.05.05, 10:10 gdzie podchodzisz do ivf, jak udała się stymulacja? Mój transfer jeśli wszystko szczęśliwie się potoczy w te sobote w novum. trzymajcie kciuki. Inga PS: oczywiscie za tydzień trzymam za Ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
cesaria2 Re: cesaria 05.05.05, 10:18 Stymulacja się udała,to było w sierpniu zeszłego roku.Z przyczyn osobistych musiałam czekać aż do teraz, ale mam nadzieje że się powiedzie.I za Ciebie Inga też trzymam kciuki, mam nadzieję, że niedługo wymienimy się dobrymi wiadomościami.. Odpowiedz Link Zgłoś
puciuszek Re: spać nie mogę-załamka-nie chce żadnych IUI:( 05.05.05, 12:07 Ja też nie chcę IUI! No i dalej nie mam okresu, po test nie byłam-jednym słowem załamka jak u Ciebie. Mąż mi mówi, że lepiej żebym poczekała na miesiączkę bo znowu się zawiodę...już tyle razy miało być maleństwo...no właśnie jak mam być w ciąży skoro jemu się też nie upłynnia, ale zawsze wierzy się, że to może chwilowe bo jak to powiedział nasz lekarz z kliniki "brak upłynniania może być okresowe"... Odpowiedz Link Zgłoś