Dodaj do ulubionych

Do PEPSI 18 - pytanie

07.06.05, 09:20
Dzień dobry,
chciałabym Cię zapytać o Twoje wrażenia na temat dr Błaszczyka z Novomediki.
Właśnie zapisałam się do niego na wizytę, bo po półrocznej kuracji z dr
Skrzypulcową (Mikołów)wprawdzie obniżyłam sobie poziom androstendionu, ale na
pierwszym cyklu z CLO wyhodowałam cystę 8CMx6CM!!! A ona nawet mi nie kazała
się monitorować! Polecono mi Micińskiego i jego klinikę w Mysłowicach. Co
jest nie tak z tym Błaszczykiem??? Wyczytałam na forum że go nie polecasz...
Dziękuję Ci z góry za odp.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka