Dodaj do ulubionych

co jest????

14.07.05, 20:33
dziewczyny niemam zadnych uplawow niedawno mialam cytologie jedyneczka a od
wczoraj swedzi mnie w pochwie jak sie podcieram po sisi sory za szczegoly ale
wam moge powiedziec a co mi tam mysle ze to moze przez ten upal??mam globulki
macmiror500 kiedys mi je przepisal doktorek moze sobie wepchnac na noc co wy
na to?
Obserwuj wątek
    • dawida_24 Re: co jest???? 14.07.05, 21:23
      słuchaj ja miałam podobnie, trochę mnie swędziało, ale samo przeszło. Później
      zauważyłam, że tak mam po goleniu. Może byłaś na basenie, co? przypomnij sobie
      co robiłaś, musi być przyczynasmile pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka