marta003 12.08.05, 15:13 Mam pytanie, czy na początku ciąży występują bóle w podbrzuszu, podobne do tych przy @? Wiem że jest duża bolesność piersi ale nie wiem co jeszcze może wystąpić. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kask77 Re: Mam pytanko... 12.08.05, 15:22 Tak, czesto wystepuja takie @ pobolewania. W dodatku bolesnosc piersi, etc. jednak uzyj wyszukiwarki-byla masa watkow na temat objawow ciazy (np na forum ciaza). Jak poczuytasz, to zobaczysz, ze takie objawy niekoniecznie swiadcza o ciazy-czesto mamy je, pomimo tego, ze ciazy brak. Czasami w ciazy, dziewczyny nie czuja zadnych objawow. Pozdraiwma kask Odpowiedz Link Zgłoś
marta003 Re: Mam pytanko... 12.08.05, 15:27 Bardzo dziękuję za odp. Pytam dlatego że mam już 37 dc i nie ma @ ale to chyba niestety zbyt wybujała wyobraźnia. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
michalinnaa Re: Mam pytanko... 12.08.05, 15:29 Marta dlaczego nie zrobisz testu. Mozesz mieć taki długi cykl ???? Trzymam kciuki Odpowiedz Link Zgłoś
marta003 Re: Mam pytanko... 12.08.05, 15:45 Mój cykl to 31,32 dni. Dzisiaj kupię test ale zrobię go dopiero jutro rano (niestety, więc do jutra mogę sobie jeszcze trochę pomarzyć. Na dziecko czekam już 6 lat więc jeden dzień też wytrzymam. Serdecznie pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
michalinnaa Re: Mam pytanko... 12.08.05, 15:55 Koniecznie napisz wynik, jutro rano. Ja bym nie wytrzymała i kupiła dwa, jeden zrobiłabym już dziś a drugo jutro rano. Mam nadzieję, ze to TO. 37 dc to ładne przeciągnięcie w porównaniu do 31-32. A jak z temp. moze zmierzysz ? Wow .... trzymam mocno kciukasy. Odpowiedz Link Zgłoś
michalinnaa Re: Mam pytanko... 12.08.05, 15:56 Ach i jeszcze, czy masz jakieś inne oznaki, "dolegliwości" czy tylko brak @ (a raczej aż). Odpowiedz Link Zgłoś
wiktoria33 Re: Mam pytanko... 12.08.05, 16:07 martaaaa lec po 2 testy pewnie to tooo ) czekamy, pisz Odpowiedz Link Zgłoś
marta003 Re: Mam pytanko... 12.08.05, 16:22 Temp 36,8 st. Oprócz tego duża bolesność piersi (nie zawsze ją mam) i bóle podbrzusza. I to chyba na tyle...Aha, zmiana nastroju ale przed @ też jest. Odpowiedz Link Zgłoś
michalinnaa Re: Mam pytanko... 12.08.05, 16:25 Marta ja bym nie wytrzymała i zrobila test już teraz. I jeszcze mi napisz, ze na piersiach masz widoczne błekitne żyłki a ten ból to takie skurcze co chwilkę albo kucie ???? Wiesz sama sie nakręcilam, trzymam kciuki. Koniecznie napisz dziś lub jutro jak zrobisz test. Odpowiedz Link Zgłoś
wiktoria33 Re: Mam pytanko... 12.08.05, 16:30 Rozumiem cie Marta, ja tez tak mam, nie wiem czy sie odwaze na ten test -tyle razy byla 1 kreska ze ... nawet teraz jak zrobilam test owu i wyszly 2 kreski to az sie wzruszylam, poczekam na @ (mam nadzieje ze 9 miesiecy ) a tempke mierzysz w pochwie? (bo tam jest wyższa) Odpowiedz Link Zgłoś
marta003 Re: Mam pytanko... 12.08.05, 16:43 Temp w pochwie 37,5. Żyłki są ale generalnie mam dość spory biust i często są widoczne. Ok lecę po testy. Jak zrobię dam znać. Odpowiedz Link Zgłoś
michalinnaa Re: Mam pytanko... 12.08.05, 16:49 świetna decyzja, trzymam kciuki i czekam na wynik. Buziaczki Odpowiedz Link Zgłoś
marta003 Re: Mam pytanko... 12.08.05, 17:16 Wyszła jedna, wstrętna, paskudna , niebieska linia! Z żalu zjem chyba drożdżówkę. Odpowiedz Link Zgłoś
michalinnaa Re: Mam pytanko... 12.08.05, 17:21 o kurde ( a kupiłas 2 testy, może zrobisz jutro rano, powtórkę ??? Kurde, tak sie napaliłam wiesz byłam pewna, ze napiszesz, ze to TO. Przepraszam, ze namawiałam do testu ale byłam przekonana, ze wynik będzie całkiem inny. Powtórzysz test rano ??? Odpowiedz Link Zgłoś
marta003 Re: Mam pytanko... 12.08.05, 17:33 Jasne że powtórzę. Nie przejmuj się i tak wynik nie byłby inny niż jest. Już tyle razy był zawód że chyba zaczynam się przyzwyczajać. Ale wkurza za każdym razem tak samo! Odpowiedz Link Zgłoś
michalinnaa Re: Mam pytanko... 12.08.05, 17:37 Wiem... rozumiem... mam to samo. Ostatnio robiłam nawet betę i była coś w okolicach 6 a to był 12 dpowu i nawet gin dał mi nadzieję i byłam taka szczęśliwa a na drugi dzień zrobiłam betę i była w okolicach 3 a potem po 2 dniach przyszła @ to było strasze. Ten jeden dzień pierwszy raz w życiu byłam w ciąży. Prawda tak bardzo boli ... a marzenia i nadzieja są takie piękne... Odpowiedz Link Zgłoś
marta003 Re: Mam pytanko... 12.08.05, 17:44 Mi tylko raz w życiu wyszedł pozyt test ale niestety nie cieszyłam się zbyt długo. To było 6 lat temu i od tej pory nic. Mam nadzieję że Wam się uda. Odpowiedz Link Zgłoś
wiktoria33 Re: Mam pytanko... 12.08.05, 18:52 Martus, moze nie trac jeszcze nadziei - poki co @ nie ma, tempka jest podwyzszona a te testy czasem sa do kitu... moze mialas pozne zagniezdzenie? Odpowiedz Link Zgłoś
marta003 Re: Mam pytanko... 14.08.05, 16:14 Niestety nie Wiktorio. Testy nie okazały się do kitu (rano powtórzyłam), a dzisiaj już niestety marzenia jak co miesiąc rozwiały się. Mam chol...@. Pozdrawiam serdecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
michalinnaa Re: Mam pytanko... 14.08.05, 19:08 Trzymam kciuki za kolejny cykl starań. Buziaczki Aneta Odpowiedz Link Zgłoś
wiktoria33 Re: Mam pytanko... 15.08.05, 10:11 moja @ nawet 1 dzien sie nie spoznila tym razem... no, wiec juz jest po wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś