zerozdziwien
08.12.05, 09:56
piszcie jak to było po poronieniu,
czy miałyście zabieg łyżeczkowania,
czy miałyście podane przyczyny poronienia-który tydzień ?
czy moze wróciła wam normalna płodność po i udało się bez in-vitro,
kiedy zaczęłyście się starać,
szukałam w necie tego tematu,ale nic konkretnego nie ma nawet na bocianie,więc
moze wpisujcie się w celach poznawczych i statystycznych