Dodaj do ulubionych

krakow dr.LIBER

IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 02.01.03, 22:46
BARDZO PROSZE O OPINIE O TYM DOKTORZE I JEGO KLINICE W NIEPOLOMICACH.
Obserwuj wątek
    • Gość: Zyta Re: krakow dr.LIBER IP: *.chello.pl / *.chello.pl 04.01.03, 01:04
      Gość portalu: goska napisał(a):

> BARDZO PROSZE O OPINIE O TYM DOKTORZE I JEGO KLINICE W NIEPOLOMICACH.
      Doktora nie znam, nie rodzilam tam, ale z moich danych ( od znajomych i
      kolezanek ) wynika, ze tam bardzo szybko robia cesarskie ciecie. Jak sie
      pozniej okazuje - trzeba doplacac. Nie chodzi o kwote w koncu, ale milo jest
      urodzic o walsnych silach. Powaznie!
      Pozdrawiam
      • Gość: Libra Re: krakow dr.LIBER IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 08.01.03, 00:27
        Miałam tam histeroskopię i nie mogę narzekać, ale nie robił jej drL, o którym
        słyszałam nienajlepsze opinie. Moje dwie koleżanki też tam rodziły i nie miały
        cesarskiego cięcia. DrK Który je prowadził, jednej z nich, szczuplutkiej
        drobniutkiej kobiecie powiedział, że jeśli dziecko będzie ważyło więcej niż
        ileś tam, to nie zgodzi się na poród naturalny, bo zagrażałoby to życiu matki
        i dziecka. I to uważam za sensowne posunięcie, bo cesarka to w końcu zabieg. A
        koleżanka urodziła naturalnie. Za to Femina na Klinach jest znana z cesarek i
        nie tylko. Libra
        • tadorotka Re: krakow dr.LIBER 08.01.03, 13:32
          Witam gorąco, jestem zaintersowana histeroskopią w Krakowie i oczywiście
          okolicach. Poszukuję dobrego lekarza, ktory mógłby to zrobić. Prosze napisz u
          kogo robiłaś, daj "namiary" i napisz jakie masz wrazenia??
          Pozdrowionka, tadorotka
          • Gość: Libra Re: krakow dr.LIBER IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 08.01.03, 18:23
            Histero robiłam właśnie w Niepołomicach u drKostyka, który przyjmuje na
            Starowiślnej51/4, tel.4210471; 0601402920. Kosztowało to 1500zł i było całkiem
            przyjemnie, chociaż myślałam, że to będzie tak jak po punkcji, gdzie wstałam
            zaraz po zabiegu i wróciłam do domu. Miałam wycinanego polipa, więc był to
            klasyczny zabieg. W sumie w klinice spędziłam 4 godziny (o 18 miałam miec
            zabieg) i dobrze się czulam, jedynie nastepnego dnia byłam osłabiona i senna.
            Jesli masz jakies pytania to pisz na priva: hlila@poczta.onet.pl Chętnie
            odpowiem.
            Pozdrawiam, Libra
    • mika_1 Re: krakow dr.LIBER 09.01.03, 00:55
      Miałam laparoskopię w Niepołomicach, ale własnie u dra Kostyka. Cholernie bałam
      się szpitala, bo nigdy wcześniej w takowym nie bywałam, ale tam było jak w
      domu. Na laparoskopie poszłam we własnej piżamie i w niej pozostałam. Doktor
      fantastyczny, a pielęgniarki opiekujące sie pacjentkami "do rany przyłóż".
      Przybiegały na każdy szelest z pokoju, sprawdzić, co sie z nami dzieje.
      Fantastycznie.
      Miałam okazję widzieć dra Libera, ale nie wywarł na mnie dobrego wrażenia (może
      to tylko pozory, wszak liczy sie fach).
      Osobiście polecam dra Kostyka!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka