Dodaj do ulubionych

Co się dzieje u Kociaka?

10.07.06, 09:38
Czy ktoś wie? Kociaczku odezwij się.
Obserwuj wątek
    • asiunia555 właśnie 10.07.06, 10:12
      Kociak się zawziął i unika forum.
      no chyba że dzieje sie coś bardzo ważnego....smile i tego życzymy!!!

      ps. Jojo a Ty?
      • 56at Re: właśnie 10.07.06, 10:58
        kurcze czy kociak nie pisał,ze jedzie sie wakacjowac tak mi cos swita
        • jojo58 Re: właśnie 10.07.06, 11:12
          ja dziś mam 3 dc od jutra clo i w tym cyklu inseminacja.
          • asiunia555 Re: właśnie 10.07.06, 11:24
            Jojo. no to powodzenia!!! niech lipiec będzie mega szczęśliwy!!!
            • dagps Re: właśnie 10.07.06, 18:22
              jojo, dawaj czadu, zaraz bedziesz mamasmile
              • jojo58 Re: właśnie 11.07.06, 08:49
                Wydaje mi sie że te trzy kolejne inseminacje nic w moim przypadku nie zmienią.
                Dlatego zbieram kasę i odwagę aby powiedzieć moim rodzicom i teściom o in
                vitro. Moi to przyjmą spokojnie, ale tesciowa woli adopce.
                pracuje w CZD i tam ma same upośledzone przypadki po in vitro.Poza tym jest
                bbbbb wierzącą osobą i nie zaakceptuje tego. Ale ja mam to w nosie i tak zrobie
                to co będziemy chcieli.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka