jojo58 10.07.06, 09:38 Czy ktoś wie? Kociaczku odezwij się. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asiunia555 właśnie 10.07.06, 10:12 Kociak się zawziął i unika forum. no chyba że dzieje sie coś bardzo ważnego.... i tego życzymy!!! ps. Jojo a Ty? Odpowiedz Link Zgłoś
56at Re: właśnie 10.07.06, 10:58 kurcze czy kociak nie pisał,ze jedzie sie wakacjowac tak mi cos swita Odpowiedz Link Zgłoś
jojo58 Re: właśnie 10.07.06, 11:12 ja dziś mam 3 dc od jutra clo i w tym cyklu inseminacja. Odpowiedz Link Zgłoś
asiunia555 Re: właśnie 10.07.06, 11:24 Jojo. no to powodzenia!!! niech lipiec będzie mega szczęśliwy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jojo58 Re: właśnie 11.07.06, 08:49 Wydaje mi sie że te trzy kolejne inseminacje nic w moim przypadku nie zmienią. Dlatego zbieram kasę i odwagę aby powiedzieć moim rodzicom i teściom o in vitro. Moi to przyjmą spokojnie, ale tesciowa woli adopce. pracuje w CZD i tam ma same upośledzone przypadki po in vitro.Poza tym jest bbbbb wierzącą osobą i nie zaakceptuje tego. Ale ja mam to w nosie i tak zrobie to co będziemy chcieli. Odpowiedz Link Zgłoś