katja15 09.02.07, 12:52 Wlasnie wrocilam z usg i sie dowiedzialam, ze w poniedzialek miedzy godz 14 a 15 mam pierwsza w swoim zyciu inseminacje. Tyle czekalam na ten moment.... Blagam dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki w ten poniedzialek!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bravia1 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 09.02.07, 13:14 pisz,pisz koniecznie wszystko, bo ja mam to przechodzic juz za miesiąc. Interesuje mnie każdy szczególik. Masz iui na naturalnym cyklu? Jakie badania zaraz przed? Monitorowałaś owu czy robiłaś testy? Napisz prosze...Trzymam moooooooocno kciuki! Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
julia56 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 09.02.07, 13:24 Trzymam jak nie wiem co. Ja jestem po IUI już jednej. Zobaczymy, co dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
katja15 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 09.02.07, 13:41 Witajcie Bravia1: Od drugiego dnia cyklu bylam stymulowana (zastrzyki Bravelle w brzuch- codziennie). Niestety tych tego leku nie mam w Polsce tzn nie jest zarejestrowany (podchodze do inseminacji w Niemczech). Dzis mam wziac ostatni zastrzyk i w sobote Choragon (na pekniecie pecherzykow). Przed inseminacja mialam badane hormony. Wczesniej pare miesiecy monitorowany cykl. Tak bardzo sie boje… Julia56: Kiedy mialas dokladnie inseminacje? Jak to w ogole wyglada? Czy pamietasz jak duze byly pecherzyki? Trzymam kciuki! Dziewczyny jak dlugo juz sie staracie o ciaze? Odpowiedz Link Zgłoś
bravia1 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 09.02.07, 14:31 Hej! Ja podchodzę na cyklu naturalnym-na razie... staramy sie 3 lata. Ja leczę raz niskie a raz za wysokie TSH, maż-słabe nasienie, ale na szczęście badanie DNA plemników wyszło dobrze i to nas zakwalifikowało do iui. Mamy próbować najpierw na naturalnym, jak nie wyjdzie to stymulowanym. Do 6x sztuka...Oby poszło za pierwszym! a za Was mocno trzymam kciuki! Wiem, że zrzerają cię nerwy i nie ma chyba dobrego sposobu na ich okiełznanie, ale postaraj się A co u Was było powodem do podjęcia decyzji o iui? Odpowiedz Link Zgłoś
metaxa28 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 09.02.07, 14:52 Moja pierwsza (na cyklu naturalnym) we wtorek Odpowiedz Link Zgłoś
julia56 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 09.02.07, 15:10 Katja, kochana, miałam w listopadzie. Dwa razy w jednym cyklu. Pęcherzyki były trzy (tyle się wykształciło z ośmiu, bo brałam clo). Wszystko bardzo szybko przebiega, kładziesz się jak do zwykłego badania, gin wkłada tam jakąś "strzykawkkę" i wstrzykuje.... ) obserwując to pod usg. Teraz czekam na HSG, a potem jak wszystko będzie dobrze to może kolejne IUI. )) Ja trzymam kciuki za Ciebie? A Wy, od jak dawna się leczycie? Co jest główną przyczyną? Odpowiedz Link Zgłoś
julia56 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 09.02.07, 15:11 Oczywiście: "ja trzymam kciuki za Ciebie" miało być z wykrzyknikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
katja15 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 09.02.07, 15:58 Staramy sie o ciaze juz rok i dwa m-ce. Oboje z M przeszlismy badania i jak sie okazalo wyniki nasienia nie byly najlepsze-chodzi o ilosc (17 mln), dlatego lekarz zaproponowal nam iui. Dzis lekarz robiac mi usg stwierdzil, ze jest sporo pecherzykow. Najwiekszy mial 19mm (10 jest malych). Nie moge sie juz dzis na niczym skupic. Dziewczyny musi sie nam udac!!! Trzymam za nas kciuki!!! Odpowiedz Link Zgłoś
aniaresz Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 09.02.07, 21:52 Cześć dziewczyny! My się staramy 3 lata i za miesiąc pierwsza nasza iui. Strasznie bym chciała za 1 razem żeby wyszło. Mam lekką niedoczynność tarczycy i problemy immunologiczne jakieś. Jak u was jest ze stymulacją, bo ja mam swoje owulacje a mimo tego lekarz dał mi CLO przed iui. Trochę się boję przestymulowania. Jakie macie doświadczenia? Czekam na wasze 2 kreseczki! Może akurat 1 raz będzie szczęśliwy! oby! Odpowiedz Link Zgłoś
metaxa28 Re: Pierwsza inseminacja już we wtorek:) 10.02.07, 07:17 Ja się uparłam na cykl naturalny, chociaż gin usilnie sugerował potrzebę stymulacji. Doszłam jednak do wniosku, że: a) nie ma powodu, aby faszerować się tabletkami, skoro owulacje, endo i wielkość pęcherzyków zawsze mam książkowe b) ten jeden jedyny raz chcę iść na żywioł i zobaczyć czy mi się uda bez wspomagaczy c) nie chcę ryzykować wyhodowania pęcherzyków, z których mogą wykluć się torbiele i w perspektywie byłaby laparo (niekoniecznie, ale ryzyko zawsze jest) Odpowiedz Link Zgłoś
jola312 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 11.02.07, 23:45 Witajcie, ja mam bezpłodność immunologiczną, co było wskazaniem do IUI. Jestem po dwóch IUI, niestety nieudanych. Z ciekawością czytam, że wiele z Was do zabiegu podchodziło na cyklu naturalnym, ewentualnie tylko na CLO. Ja niestety za każdym razem najpierw brałam CLO (5 dni), a później 8 ampułek Menopuru i na końcu Pregnyl. Ten Menopur to tak naprawdę nie wiem po co, bo po samym CLO kilka razy miałam nawet po dwa pęcherzyki, no ale lekarka stwierdziła, że dla większej pewności do zabiegu trzeba wyhodować 3-4 pęcherzyki. OK, tylko te koszty!!! Co gorsze, to po tej 2 nieudanej próbie doktórka stwierdziła, że nie ma co znowu zaraz próbować, tylko każe mi czekać do maja lub czerwca. Wtedy mam zrobić test wrogości śluzu i oznaczyć poziom przeciwciał i zobaczymy. A co jeśli dalej będą złe wyniki? A jeszcze nie tak dawno miałam nadzieję, że IUI u mnie uda się za pierwszym razem... o naiwności... Przepraszam, nie chcę dołować tych co podchodzą pierwszy raz, mam nadzieję, że będą miały więcej szczęścia niż ja. Naprawdę z całego serca Wam tego życzę!! Odpowiedz Link Zgłoś
mika805 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 12.02.07, 08:21 cześć jola.ja miałam 4 po sobie.z miesięczna przerwą.nie ma co czekać!tak uważam .moja znajoma zaszła w ciążę po 6!ale po kolei prawie co drugi miesiąc.a badania możesz zrobić teraz!lekarze tak odwlekają bo dłuższy czas to więcej wizyt a wiadomo z czym to się wiąże...mój gin stwierdził żę po tych 4 już u mnie nie ma sensu i miałam 2 inv-pażdziernik i styczeń.miałam mieć w grudniu ale nie chciałam ze względu na święta!więc sama widzisz że nawet przy inv miałabym 1 miesiąc przerwy!idz za ciosem i działaj bo póżniej jest coraz trudniej, czas ucieka bardzo szybko!trzymam kciuki i powodzenia! p.s.ja te badania miałam przed inseminacjami! Odpowiedz Link Zgłoś
katja15 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 12.02.07, 09:19 Witajcie dziewczyny. Wiem, ze dzis to dopiero moje pierwsze podejcie, dlatego na nic sie nie nastawiam. Staram sie zachowac spokoj. Ciesze sie, ze inseminacje mam juz dzis-zawsze to jakas szansa i kolejna nadzieja. ....pozdrawiam Was wszystkie! ..nawet nie macie pojecia jak sie ciesze, ze mamy siebie nawzajem! Odpowiedz Link Zgłoś
katja15 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 12.02.07, 21:48 i juz po Odpowiedz Link Zgłoś
julia56 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 12.02.07, 22:02 No i jak się czujesz? szybko, prawda? Teraz trzymam kciuki. Odpowiedz Link Zgłoś
katja15 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 12.02.07, 22:36 Julia56 czy Ty tez po iui czulas bol podbrzusza? W sumie nie mam pojecia dlaczego ale wyraznie boli mnie prawa strona... Odpowiedz Link Zgłoś
julia56 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 13.02.07, 10:09 Delikatny tak, ale tylko tego dnia, kiedy była IUI. Jak się dziś czujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
katja15 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 13.02.07, 15:10 Julia56 dzieki za troske! Kochana jestes! Czuje sie dobrze. Dziwi mnie tylko to, ze od rana biust mnie pobolewa..tez tak mialas? Odpowiedz Link Zgłoś
aska976 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 13.02.07, 16:19 Cześć. Mam nadzieję, że uda wam się za pierwszym razem. Trzymam kciuki. Moja pierwsza w następnym tygodniu na cyklu naturalnym. Jak możesz to napisz czy miałas stymulację i gdzie podchodziłaś do IUI? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
julia56 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 13.02.07, 16:21 Katja, mnie to zawsze pobolewa w okresie owulacyjnym. Ale może to jakiś szczęśliwy sygnał u Ciebie? Trzymam kciuki, żeby się za pierwszym razem udało i żebyś juz się nie musiała o nic martwić. Kiedy Ci testowanie wypada? Odpowiedz Link Zgłoś
katja15 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 13.02.07, 23:19 Aska976 napisz kiedy dokladnie masz iui. Bedziemy tu wszystkie za Ciebie trzymac kciuki. Podchodzilam do inseminacji w Niemczech. Bylam stymulowana (zastrzyki Bravelle). Julia56 jak u Ciebie wygladaja starania? Czy musialas po inseminacji, ktora mialas w listopadzie jeszcze brac jakies lekarstwa czy zastrzyki? Ja musze pojutrze wziac zastrzyk (Choragon) a od jutra Utrogest (dopochwowo- rano i wieczorem). 19 lutego gin mi kazal przyjsc do kontroli. Odpowiedz Link Zgłoś
aneczka2607 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 13.02.07, 23:27 katja15 napisała: > Aska976 napisz kiedy dokladnie masz iui. Bedziemy tu wszystkie za Ciebie > trzymac kciuki. > Podchodzilam do inseminacji w Niemczech. Bylam stymulowana (zastrzyki Bravelle) > . > Hej. Życzę powodzenia. Ja jestem po dwóch nieudanych inseminacjach i teraz szykuje sie do in vitro. Mój problem to słąbe nasienie M i u mnie zespół polic. jajników. Ja też byłam stymulowana ale na doustnych tabletkach i raz na domięsniowym Pregnylu. Pozdrawiam. czekam na informacje jak po inseminacji. > Julia56 jak u Ciebie wygladaja starania? > Czy musialas po inseminacji, ktora mialas w listopadzie jeszcze brac jakies > lekarstwa czy zastrzyki? > > Ja musze pojutrze wziac zastrzyk (Choragon) a od jutra Utrogest (dopochwowo- > rano i wieczorem). > 19 lutego gin mi kazal przyjsc do kontroli. Odpowiedz Link Zgłoś
julia56 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 14.02.07, 09:30 Katja, po inseminacji brałam jeszcze luteinkę od 16 do 25 dc. jestem po poronieniu w lutym 2006 i pozamacicznej maj 2006. No i po tej jednej IUI. Staramy się 2,5 roku. Wierzę kochana, że ta Twoja IUI się uda. Odpowiedz Link Zgłoś
aska976 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 14.02.07, 15:51 Wiataj Katja. Ja podchodzę do IUI w Białymstoku pod koniec następnego tygodnia na cyklu naturalnym. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
katja15 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 15.02.07, 16:34 Julia56 naprawde juz wiele przeszlas...Zamierzasz w najblizszym czasie ponownie podchodzic do iui? Aska976 jak dlugo sie juz starasz? Co wplynelo na decyzje o iui? Zal mi okropnie Metaxa28…. Nie wiem co zrobie jezeli mi sie teraz nie uda... Moze odczekam miesciac i dam sobie na wstrzymanie...albo pojde za ciosem i przystapie do kolejnej..Staram sie myslec pozytywnie, ale czytajac posty niektorych dziewczyn wierze, ze po nieudanej iui mozna popasc w depresje... Odpowiedz Link Zgłoś
julia56 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 15.02.07, 18:19 Katja, myśl pozytywnie. Nie będzie potrzebna żadna druga IUI. A gdyby... (co odpukujemy) to podobno lepiej robić kilka pod rząd. Zobaczę, co mi po HSG wyjdzie. Jeśli jajowody są drożne, to chyba inseminacje będziemy robić, chociaż ja z tych niecierpliwych jestem i chciałabym szybko. No i wiesz, w tym roku kończę 32 lata. Odpowiedz Link Zgłoś
aska976 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 15.02.07, 18:21 A więc my staramy się półtora roku. Zdecydowałam się na IUI bo przestałam wierzyć w cuda, że uda się naturalnie. O słabej jakości plemnikach dowiedzieliśmy się w czerwcu 2006 roku gdy przez rok nam się nie udawało. Oczywiście najpierw ja zrobiłam podstawowe badania tego typu jak monitoring owulacji. Okres mam regularnie jak w zegarku. Potem po badaniu nasienia przeżyłam HSG, wynik pozytywny.Za to plemniki kiepściutkie. Już poprostu mam takie wrażenie, że musimy pomóc naturze. A zresztą nie nastawiam się na pozytywną IUI, ale przynajmniej dowiem się jakiej jakości nasienie będzie po odwirowaniu. A potem to już chyba se strzelę w łeb. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
katja15 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 18.02.07, 15:32 Julia56 naprawde kochana jestes! Kiedy przystepujesz do HSG? Ciesze sie, ze jestes na tym forum!!! Aska976.. Gdy dowiedzielismy sie o wynikach meza od razu kupilismy dla niego: Selen i Salfazin(polecaly to wlasnie dziewczyny z tego forum). Na poczatku to tak bez nadzieji mu to codziennie serwowalam, ale teraz przy inseminacji okazalo sie, ze jakosc jego nasienia poprawila sie o 30%. Dziewczyny jutro mam wizyte kontrolna u lekarza. Oczywiscie staram sie nie myslec i wyluzowqac...ale to dosc trudne. Czasem mam chwile zwatpienia a innym razem usilnie staram sie wierzyc w powodzenie. Dzis snilo mi sie, ze trzymalam na kolanach syna (juz takiego 2,3 letniego). Byla zima a on ubrany byl w zolty kombinezon....Jakos nie chcialam sie obudzic.. Chyba jz swiruje... Odpowiedz Link Zgłoś
luna67 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 18.02.07, 17:39 Katja 15, trzymam kciuki Mam pytanie do ciebie, gdzie w Niemczech robilas inseminacje? jestem z Berlina i moj lekarz ma zamiar mi dac skierowanie na insem.. Ach i jeszcze jedno, jezeli juz tu jestem; bedac gesetzlich ubezpieczona (AOK), czy kasa chorych pokrywa calkowicie ten zabieg? i ile razy. Z gory dziekuje za odpowiedz Odpowiedz Link Zgłoś
aska976 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 18.02.07, 18:00 Witaj Katja. Ja już serwuję Salfazin swojemu mężowi od trzech miesięcy ale nie wiem czy wyniki się po nim poprawiły,bo jeszcze nie robiliśmy badań. W tym tygodniu mamy inseminację więc się okaże. Jutro mam badanie czystości pochwy i mam do ciebie takie trochę głupie pytanie a mianowicie, ile trzeba abstynencji seksualnej zachować przed takim badaniem? Będę wdzięczna Ci za szybką odpowiedź. Aha ja serwuję jeszcze mojemu mężowi macę. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ancksunamun Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 19.02.07, 08:01 Katia, zapraszam cię do wątku: "Oczekujące na testowanie po IUI" - razem raźniej)) Odpowiedz Link Zgłoś
katarzyna.br Re: pytanie do doświadczonych 19.02.07, 09:45 Drogie koleżanki, widzę że macie już doświadczenie w kwestii przygotowania się do insemincaji, dlatego mam do Was wpytanie. Staramy się z męzem od drugie dziecko już 10 miesięcy - bezskutecznie. Miesiąc temu zaliczyłam wizytę w klinice niepłodności, mam 33 lata i stwierdziłam że nie mam ochoty już dłużej czekać. Badanie nasienia męża wykazało 0% ruchliwych plemników typu A. Lekarz powiedział że jest to wskazanie do inseminacji, bo szansa na naturalne zajście w ciąże jest znikoma. Powiedział że przed tym badaniem muszę zrobić hsg, słyszałam że jest to bardzo bolesne badanie. Czy lekarz może zrobić inseminację bez tego badania i jaka jest procedura przygotowania się do inseminacji??? Dzięki za odpowiedzi i życzę powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
julia56 Re: pytanie do doświadczonych 19.02.07, 09:49 ja miałam IUI bez hsg. Nieudaną. Odpowiedz Link Zgłoś
katarzyna.br Re: pytanie do doświadczonych 19.02.07, 10:04 A po tym IUI zdecydowałaś się na zrobienie hsg? Odpowiedz Link Zgłoś
julia56 Re: pytanie do doświadczonych 19.02.07, 10:17 Tak, tylko leczę teraz grzybka, a potem robię hsg. Zmieniłam gina i powiedział, że nie ma sensu robić IUI, jeśli nie ma się przekonania, że jajowody są drożne, zwłaszcza, że jestem po pozamacicznej. Odpowiedz Link Zgłoś
antonka1 Re: pytanie do doświadczonych 19.02.07, 12:23 witam, słuchaj katarzyna.br ja jestem po inseminacji, powód- słabe nasienie męża, u mnie też nie ma pewności czy mam drożne jajowody, na szczęcie dotarłam do dobrego lekarza, który wyjaśnił mi że badanie HSG możemy wykonać po 5,6 nieudanych inseminacjach. Powód- to badanie mimo pozorów nie pozostaje bezinwazyjne... Z jakiego powodu mogłabyś mieć niedrożne jajowody? Ja kiedyś przeszłam kilka stanów zapalnych przydatków, ale to nie znaczy ze jajowody są niedrożne, wszystko zależy od "intensywności" stanu zapalnego. pozdrawiam Ania Odpowiedz Link Zgłoś
katarzyna.br Re: do antonki1 19.02.07, 13:25 Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Zastanawiam się się nad hsg, dlatego że zapalenie przydatków miałam i to poważne - było to latem 2002 r. Miałam też torbiel. We wrześniu 2002 r. przeszłam intensywną kurację antybiotykową. W styczniu 2003 r. byłam już w ciąży. Czyli myślę sobie że jeżeli po zapeleniu przydatków zaszłam w ciąże - to chyba nie jset źle z tymi jajowodami. Jaednakże leakrz w Inwimedzie stwierdził że warto je wykonać. Ja jednak chciałabym najpierw spróbować inseminacji bez tego badania. Co o tym myślisz? A jak tam Twoja inseminacja, ile razy już miałaś i czy się udało. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
antonka1 Re: do katarzyny.br 20.02.07, 08:13 Słuchaj ja radziłabym Ci najpierw inseminację, na hsg masz zawsze czas. A skoro byłaś w ciąży to jajowody masz raczej drożne, więc w jakim celu to hsg? Nie jestem lekarzem, ale po co Cie narażać na niezbyt przyjemne badanie i jak juz wcześniej wspomniałam nie całkowicie bezinwazyjne. Ja radziłabym najpierw inseminację. Jestem po pierwszej inseminacji, za tydzień wynik. Jeśli się nie uda za pierwszym razem - to się nie poddaję i walczę do skutku. Pozytywne myślenie to połowa sukcesu. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
katarzyna.br Re: do antonki1 20.02.07, 10:17 Chyba poczekam z tym hsg, nie jestem przekonana co do jego celowości. A tobie życzę radosnej widomości. Daj znać czy się udało. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
julia56 Do katarzynki 20.02.07, 10:45 Wiesz co. Mnie lekarz też zalecił hsg przed IUI. No i ma to sens, bo przecież jajowody muszą byc drożne, żeby się tą metoda udało. U mnie jest wskazanie, bo byłam w pozamacicznej. Nie wiem tylko czy jest sens wydawać kasę, nie wiedząc dokładnie czy jajowody są drożne. Odpowiedz Link Zgłoś
dronka3 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 19.02.07, 10:14 trzymam kciuki. oby poszło w dobrą stronę! Odpowiedz Link Zgłoś
katja15 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 20.02.07, 12:29 Witam Luna67.. Na poczatku tez chodzialam do „zwyklego“ ginekologa. Monitorowal mi cykl, zrobil podstawowe badania i potem dal mi skierowanie do specjalisty. Kasa chorych pokrywa 50% tylko do trzech podejsc. Pozniej trzeba placici samemu 100% . Daj prosze znac jakimi lekami bedziesz stymulowana jak juz trafisz to specjalisty. Aska976.. Kiedys mialam badania czystkosci pochwy. Nie trzeba zachowywac zadnej abstynencji seksualnej. Trzy miesiace zazywania Salfazinu to sporo. Juz powinny byc efekty. W jaki dzien masz inseminacje? Katarzyna.br.. Ja jestem po inseminacji i nie mialam hsg. U mnie decyzja o przystapieniu do iui byly srednie wyniki nasienia meza (nasze naturalne starania trwaly rok i 2 m-ce). Lekarz sam podjal decyzje o stymulacji (tzn od drugiego dc bralam zastrzyki). Tak mniej wiecej wygladaja przygotowania... Nie rozumiem dlaczego Ty musisz przystapic do tego bolesnego badania (hsg) skoro juz masz jedna ciaze za soba...Napisz prosze co postanowilas. Julia56 Czy ty tez po iui bylas taka nerwowa? Czuje sie strasznie rozdrazniona..i winie za to wplyw hormonow...Biedny ten moj M...Az normalnie nie poznaje samej siebie... Odpowiedz Link Zgłoś
katarzyna.br Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 20.02.07, 14:11 W piątek mam wizytę u lekarza i powiem mu że chciałabym spróbować bez robienia hsg. Ciekawe co na to powie. Dam znać po wizycie. Piszesz że jesteś rozdrażniona. No,no, może się udało.Trzymam kciuki. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
aska976 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 20.02.07, 17:26 WŁAŚNIE WRÓCIŁAM Z BIAŁEGOSTOKU NASZA PIERWSZA IUI PRAWDOPODOBNIE W SOBOTĘ LUB W NIEDZIELĘ JESZCZE DOKŁADNIE NIE WIEMY DZIŚ BYŁAM DOPIERO NA PIERWSZYM USG A TO DOPIERO 11 DC, A U MNIE OWULACJA WYSTĘPUJE OK 16DC. POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś
meggi302 Re: Pierwsza inseminacja juz w ten poniedzialek!! 20.02.07, 13:16 hej!!!! na pewno bede trzymala kciuki!!!!zycze powodzenia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
julia56 Katja 20.02.07, 17:35 jakaś szczególnie rozdrażniona nie byłam. Rozdrażanim się zawsze jak @ przychodzi. ) Ile dni od IUI? Odpowiedz Link Zgłoś