Dodaj do ulubionych

Laparoskopia Gdańsk

23.02.07, 08:59
witam
Szykuje sie na laparo , miałam miec u siebie ale nie ma tego najlpeszego gina
i teraz niestety boję sie zrobic u siebie .może któraś z was miała w
Trojmiescie ,może polecicie mi dobry szpital i dobrego gina.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kathrinn82 Re: Laparoskopia Gdańsk 23.02.07, 09:05
      odpisałam Ci na mailasmile
      • finka77 Re: Laparoskopia Gdańsk 23.02.07, 09:41
        odpisałam Ci.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka