finka77 23.02.07, 08:59 witam Szykuje sie na laparo , miałam miec u siebie ale nie ma tego najlpeszego gina i teraz niestety boję sie zrobic u siebie .może któraś z was miała w Trojmiescie ,może polecicie mi dobry szpital i dobrego gina. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj