kasialu
26.05.03, 19:58
Dziewczyny ratujcie! Cały czas mam bakterie w pochwie. Escherichia coli -
wzrost obfity, Enterococcus faecalis - wzrost bardzo obfity. Wzięłam
antybiotyki i nic!!!!!!! Nie mogę zrobić ani HSG, ani laparoskopii. Czy
któraś z Was się z tym spotkała????? Co ja mam robić jak bakterie są odporne
na większość antybiotyków? Czy płukanie pochwy coś pomoże?
kasialu