Dodaj do ulubionych

Pęcherzyk nie chce pęknąć!!!

21.09.03, 10:33
Proszę Was o podpowiedz. W czwartek byłam na USG pęcherzyk 18mm 19 dc.
dostałam zastrzyk pregnyl 5000, w sobotę USG pęcherzyk nie pękł i miał już
23mm 21 dc. Lekarz kazał mi przyjść w poniedziałek na USG a to będzie już
23dc. Czy to oznacza że w tym cyklu nici z owulacji i dzidziusia. Nie biorę
na razie żadnych leków, cykl naturalny. Napiszcze bo nie wiem co o tym myśleć.
Obserwuj wątek
    • praktycznyprzewodnik Re: Pęcherzyk nie chce pęknąć!!! 21.09.03, 15:47
      Nie, dlaczego, przeciez w każdej chwili może peknąć z własnej inicjatywy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka